Hammerfall w Polsce. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Hammerfall w Polsce! Jedna z najlepszych power metalowych formacji zagra 2 koncerty w naszym kraju!

Hammerfall w Polsce: Dwa koncerty

Metal Mind Productions zaprasza na dwa koncerty kultowej formacji Hammerfall.

Szwedzka grupa HammerFall wraca po ponad dwóch latach przerwy z nowym albumem studyjnym. Na długo oczekiwanej płycie zespół gra w niezmienionym składzie, chociaż w międzyczasie z zespołem występował inny perkusista tj. Johan Koleberg.

Płytę promuje singiel „(We Make) Sweden Rock”

Hammerfall w Polsce: Daty i miejsca koncertów

Grupa Hammerfall zagra w Polsce dwukrotnie. Koncerty odbędą się:

  • 18.02.2020 – Warszawa, Progresja
  • 19.02.2020 – Kraków, Studio

Otwarcie bram nastąpi o godzinie 19:00, a koncerty rozpoczną się o 19:30

Hammerfall: „Dominion”

„Dominion” to już jedenasty album w dorobku HammerFall, a drugi w barwach Napalm Records.

Na nowej płycie HammerFall ponownie połączył siły z Jamesem Michaelem, (wokale nagrane zostały w studiach  Red Level Three) oraz z Fredrikiem Nordströmem ze Studio Fredman w Castle Black Studios (pozostałe instrumenty).

Oscar Dronjak, gitarzysta zespołu, mówi:

Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna. To stwierdzenie jak mantra przyświecało nam przy pracach nad każdym aspektem tej płyty, od pisania piosenek i prób po produkcję oraz partie każdego członka formacji. Rezultatem jest właśnie ‘Dominion’, potężna siła natury, której nie można powstrzymać. Zrozumiesz, gdy ją usłyszysz.

 Na płycie znajdzie się 12 kompozycji, a okładkę zaprojektował znany artysta Samwise Didier.

Zobacz również: Metalmania 2020 powraca! [DATA, MIEJSCA, BILETY]

Zespół wystąpi na największych letnich festiwalach muzycznych (m.in.Wacken Open Air), a następnie koncertować będzie za Oceanem. Klubowa europejska trasa koncertowa  rozpocznie się 30 stycznia występem w Bremie i potrwa do 23 lutego.

Hammerfall na Starym Kontynencie wspomagać będą dwa zespoły: Battle Beast oraz Serious Black.

Joacim Cans o nadchodzącej trasie:

Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna – to stwierdzenie dotyczy również nadchodzącej trasy koncertowej.
Towarzyszyć nam będzie nie tylko, jako gość specjalny, jeden z najbardziej obiecujących zespołów metalowych, Battle Beast, ale też wspierać nas będzie Serious Black.
W wielu miastach zagramy także w większych salach koncertowych oraz na arenach, gdzie zaprezentujemy największą i najbardziej zapierającą dech w piersiach produkcję w historii.
Nie możemy już doczekać się spotkania z niesamowitymi fanami HammerFall w całej Europie. Jeśli w przyszłym roku będziesz mógł wziąć udział tylko w jednym koncercie, to właśnie to jest ten występ, który możesz wybrać!

Debiutancki album HammerFall “Glory to the Brave” z 1997 roku magazyn Rock Hard umieścił w swoim zestawieniu “The 500 Greatest Rock & Metal Albums of All Time”. Kolejny krążek  “Renegade” w ojczystej Szwecji znalazł się na 1 pozycji i uzyskał status Złotej Płyty. W 2002 roku ukazał się album “Crimson Thunder”, z którego pochodzi singiel “Hearts on Fire”. Piosenka ta na samym Spotify odtworzona została 25 milionów razy i    stała się motywem przewodnim szwedzkiej kobiecej drużyny olimpijskiej w curlingu, a sam zespół wykonał ten utwór  przed 250milionową publicznością podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.

HammerFall występował już na całym świecie od Indii po Australię i dzielił scenę z takimi artystami jak np. Iron Maiden, Rammstein czy Dio. W 2014 album „r.Evolution” znalazł się na pierwszym miejscu na liście Billboard Heatseekers, a także na czele szwedzkiej listy przebojów.

Hammerfall w Polsce – bilety:

  • Warszawa: 120 /140 zł (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu)
  • Kraków: stojące – 120/ 140 zł; siedzące – 140/160 zł (w przedsprzedaży/ w dniu koncertu)

Bilety do nabycia od 26 lipca godz. 10.00 na stronach:
shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl

Hammerfall w Polsce. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *