Hangman’s Chair wystąpi przed Paradise Lost

Znamy support jesiennych koncertów Brytyjczyków!

Francuska grupa promuje obecnie swój najnowszy album „A Loner”, który ukazał się w 11 lutego 2022 roku od wytwórni Nuclear Blast RecordsParadise Lost oraz Hangman’s Chair zaprezentują się się 9 października w katowickim klubie P23 oraz 13 listopada na scenie Radia Lublin. 

Bilety kolekcjonerskie na koncert w Katowicach są jeszcze dostępne tutaj. Przypominamy, że bilety na koncert w Lublinie zostały całkowicie wyprzedane.

PARADISE LOST (Wielka Brytania) doom metal, death metal (w początkach), metal gotycki:

Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie. We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.

Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

HANGMAN’S CHAIR (Francja) doom metal, shoegaze:

Tegoroczny album grupy “A Loner”, to najlepszy dowód na to, że Type O Negative i Slowdive spokojnie mogłyby mieć dziecko. To nie są łatwe numery, zwłaszcza biorąc pod uwagę teksty oscylujące w okolicach najmroczniejszych odmian depresji, ale ich moc, mnogość emocjonujących melodii i maksymalna szczerość są w stanie przyciągnąć każdego.

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
PARADISE LOST (Wielka Brytania) doom metal, death metal (w początkach), metal gotycki
+

Hangman’s Chair (Francja) doom metal, shoegaze

Kiedy: 9 października (niedziela) 2022
Gdzie: Katowice @ P23, ul. Porcelanowa 23
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 13 listopada (niedziela) 2022
Gdzie: Lublin @ Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Bilety: WYPRZEDANE/SOLD OUT
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert w Katowicach są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *