Hard Rock Heroes w Krakowie. Znamy pełny skład festiwalu

Festwial Hard Rock Heroes w Krakowie zbliża się wielkimi krokami. To będzie prawdziwe święto dla wszystkich fanów hard rocka. Znamy pełny skład imprezy.

Headlinerem festiwalu będzie Deep Purple! Wśród gości specjalnych pojawią się tacy artyści jak szkocka grupa Nazareth, polską scenę reprezentować będzie Kruk & Wojtek Cugowski.

Hard Rock Heroes w Krakowie. Nowe gwiazdy w składzie imprezy

Skład festiwalu dopełniają: Jorn oraz 2 polskie formacje, 1One i Slave Keeper!

Jorn Lande to jeden z najbardziej znanych norweskich wokalistów i jeden z najlepszych głosów na rockowej scenie. Artysta głównie skupia się na swoim zespole JORN, z którym w czerwcu zeszłego roku wydał album „Over The Horizon Radar”. Wokalista ma na koncie również współpracę z takimi formacjami jak m.in. Masterplan czy Ark oraz udział w wielu projektach, jak np. Nostradamus Rock Opera, Dracula – Swing Of Death, czy też w metalowej operze w barwach Avantasii.  

Kolejnym polskim zespołem, który wystąpi na Hard Rock Heroes Festival, jest znany już fanom klasycznego rocka 1One. Grupa powstała w 2013 roku i zadebiutowała w tym samym roku za sprawą albumu „Njoyin”, a 2 lata później premierę miała druga płyta formacji, „Świat Świętych Krów”, na której gościnnie wystąpił gitarzysta Mr. Big, Paul Gilbert. Grupa obecnie promuje swój najnowszy krążek „Dalej”, na którym pojawili się tak znakomici muzycy jak: Doug Aldrich (Whitesnake), Stu Hamm (Joe Satriani), Jeff Bowders (Shakira) oraz Grzegorz Kupczyk. Na czele kapeli stoją dwie przebojowe kobiety: Aga Malicka (klawisze) oraz Sylwia Dziardziel (wokal). Zespół  z powodzeniem koncertował w USA, m.in. zagrał dwukrotnie w najsłynniejszym rockowym klubie świata Whisky A Go Go w Hollywood, w kultowym Ramona Mainstage w San Diego oraz w Adrenalinie w Las Vegas.

Festiwal otworzy występ formacji, która na muzycznej scenie istnieje już od 2014 roku, Slave Keeper. Stylistyka grupy oscyluje na pograniczu hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie – to wszystko niewątpliwie inspirowane jest dokonaniami gigantów gatunku, ale zespół wypracował już własny, unikalny styl, co słychać na debiutanckim krążku formacji, „Ślad”. Płyta ukazała się w zeszłym roku, a gościnnie na albumie pojawił się m.in. Grzegorz Kupczyk.

Deep Purple headlinerem Hard Rock Heroes Festival 2023. Data, miejsce, bilety

Deep Purple + goście specjalni zagrają już 12.06.2023 w TAURON Arena Kraków.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Płyta –  290/ 320 PLN
  • Sektory I kat. – 380/ 410 PLN
  • Sektory II kat. – 340/ 370 PLN
  • Sektory III kat. – 280/ 310 PLN

Bilety do nabycia od 16 grudnia, godz. 10.00 na stronach:

shop.metalmind.com.pl, www.eventim.plwww.ebilet.pl

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl 

LIVE ROCK JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *