Harp Twins ft. Volfgang Twins zagrali w Krakowie. Przed nimi wystąpiła lokalna grupa Lyrre

Harp Twins ft. Volfgang Twins odwiedzili nasz kraj na dwa koncerty. 29 lutego w Krakowie i dzień później w Warszawie. Gościem specjalnym obu koncertów jest grupa Lyrre, a w Warszawie dodatkowo Runika.

Camille Karie i Kennerly Caye Kitt to amerykańkie harfistki, które komponują, aranżują i występują jako The Harp Twins. Drømil i Drømal Vølfgang to identyczni bliźniacy muzycy, artyści i rzemieślnicy. Zainspirowani naturą, mitologią i swoim dziedzictwem, wyrażają siebie poprzez tworzenie. Połączenie tych dwóch bliźniaczych duetów polska publiczność mogła zobaczyć na żywo w Krakowie 29 lutego oraz dzień później w Warszawie.

Zobacz także: Lyrre, As Night Falls i Sacrimonia zagrali w Krakowie. Przed nimi krótki występ zagrał duet Jarzmo

Harp Twins ft. Volfgang Twins zagrali w Krakowie

Kilka minut przed 21 na scenie pojawiły się dwie identycznie ubrane harfistki – siostry bliźniaczki występujące jako The Harp Twins. Na repertuar ich występu złożyły się zarówno covery znanych światowych hitów, jak i własne kompozycje. Jako pierwszy wybrzmiał „Nothing Else Matters” z repertuaru grupy Metallica. Po niespełna godzinie do sióstr dołączyli bracia bliźniacy Drømil i Drømal Vølfgang grający na bębnach ustawionych po brzegach sceny. W tej czteroosobowej konfiguracji usłyszeliśmy kilka numerów, a pod koniec „Paint it Black” z repertuaru The Rolling Stones. Zobaczcie, jak było na koncercie

Lyrre poprzedzili występ Harp Twins ft Volfgang Twins

Występ sióstr Kitt poprzedziła krakowska grupa Lyrre. Pod koniec października można ich było zobaczyć w klubie Zaścianek. Zagrali repertuar z jedynego jak dotąd wydawnictwa oraz jeden premierowy numer. Na koniec na bis zagrali jeden z numerów z głównej części koncertu. Było bardzo energetycznie i szaleństwa muzyków na scenie udzielały się publiczności. Na koniec jeszcze wspólne zdjęcie zespołu z publicznością. Po koncercie na merchu kto chciał, mógł spróbować swoich sił w grze na hurdy gurdy (lirze korbowej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *