Hate zagrało na Bloodstock Open Air Festival. Zobacz galerię z tego koncertu

Zespół Hate zagrał wczoraj wyśmienity koncert na Bloodstock Open Air Festival. Przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć z tego wydarzenia

Wczoraj odbył się drugi dzień Bloodstock Open Air Festival w Catton Hall (Anglia). Fani ciężkiej muzyki tłumnie przybyli w tym roku, aby wspólnie bawić się na polu festiwalowym. Podczas tegorocznej edycji festiwalu będzie można usłyszeć solidną delegację z Polski. Wczoraj na deskach Ronnie James Dio Stage (główna scena) zaprezentował się jeden z naszych najlepszych towarów eksportowych- zespół Hate!

Hate na Bloodstock Open Air Festival. Zobacz galerię zdjęć

Zespół Hate dał solidny pokaz death metalowej sztuki na brytyjskim festiwalu! Dobrze widzieć, że zainteresowanie ich twórczością na Wyspach stale rośnie. Z rozmów, które prowadziliśmy z uczestnikami festiwalu, wynika, że byli naprawdę pozytywnie zaskoczeni koncertem grupy. Większość z nich słyszała o zespole po raz pierwszy. Mamy dla Was kilka zdjęć z piątkowego koncertu Hate.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć naszej galerii z piątkowego występu headlinera- Killswitch Engage, to koniecznie nadróbcie swoje zaległości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *