Hauser powraca do Polski na dwa koncerty [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Hauser powraca do Polski. Po niezwykle udanych koncertach na początku listopada ten szalony wiolonczelista ponownie oczaruje polskich fanów w lipcu 2024 roku. Artysta powróci na dwa koncerty.

Hauser to wirtuoz wiolonczeli, który umiejętności gry na tym instrumencie wyniósł na najwyższe wyżyny. W swojej grze potrafi być uwodzicielski i niegrzeczny, ale także romantyczny i czuły. Raz siedzi spokojnie na krześle i zatopiony w muzyce rozkoszuje się dźwiękami czy to wykonując temat przewodni z „Titanica” czy sentymentalną melodię „Caruso”. Ale za chwilę już biega po całej scenie, a nawet rzuca się na nią i nie odrywając pleców od podłogi gra „Highway to Hell” AC/DC. Dla Hausera bardzo ważne jest utrzymywanie bliskich kontaktów z publicznością. Z tego względu na koncertach nie tylko schodzi na brzeg sceny, aby fani mogli zrobić sobie z nim wspólne zdjęcia, ale z wiolonczelą przewieszoną przez ramię, grając spaceruje między rzędami w dolnej części sali koncertowej. Ostatnie wyprzedane koncerty w Tauron Arenie (Kraków) i ERGO Arenie (Gdańsk/Sopot) na początku listopada pokazały, że HAUSER jest artystą kompletnym: utalentowanym i charyzmatycznym, a do tego scena to jego żywioł.

Hauser na dwóch koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Hauser wystąpi w lipcu 2024 na dwóch koncertach w Polsce:

19 lipca – Kraków, Tauron Arena
21 lipca – Łódź, Atlas Arena

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników platformy Bilet Serwis już 29 listopada o godzinie 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się następnego dnia, tj 30 listopada na www.biletserwis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *