Heilung zagra w Krakowie w towarzystwie Lili Refrain

Na koncert zapraszamy 2 listopada do Centrum Kongresowego ICE Kraków!

Słowo „heilung” oznacza po niemiecku „wyleczenie” lub „uzdrowienie”, a muzyka grupy, która nosi tę nazwę zdecydowanie posiada wartości terapeutyczne. Eksperymentalny mroczny folk, który wykonują artyści tego kolektywu rozbudza wyobraźnię oraz zabiera w podróż w czasie. 

Heilung gościł w Polsce m.in. podczas tegorocznej edycji Mystic Festival w Gdańsku, a tym razem wystąpi w Krakowie, by promować płytę „Drif”, która ukaże się 19 sierpnianakładem wytwórni Season Of Mist.

Gościem specjalnym całej europejskiej trasy Heilung będzie Lili Refrain – włoska gitarzystka, kompozytorka i performerka. Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy tutaj już we wtorek, 12 lipca (10:00) (druki kolekcjonerskie)

HEILUNG (Dania/Niemcy/Norwegia) pagan folk, eksperymentalny folk:

Kai Uwe Faust, Christopher Juul i Maria Franz, którzy są głównymi postaciami powstałego w 2014 roku tria, natchnienia szukają w czasach średniowiecza oraz szeroko pojętej kulturze nordyckiej. Zespół Heilung zwrócił na siebie uwagę dość szybko, bo z ich grania przebija szczerość, pasja oraz znajomość czasów sprzed stuleci. Nic dziwnego, że na muzykę grupy uwagę zwrócili twórcy serialu „Wikingowie” i wykorzystali jej fragment w przebojowej serii. Heilung gościł już w Polsce i zostawił po sobie wielkie wrażenie występem z pogranicza imponującego wizualnie performance’u i dawnego pogańskiego rytuału. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

LILI REFRAIN (Włochy) eksperymentalny folk, psychedelic rock:

W metalu i sąsiednich nurtach mamy miejsce na posępne pieśni o przemijaniu, rycerskie tokowanie w stalowej zbroi, świat stojący w płomieniach i wiele innych rzeczy. Lili Refrain zakręca w jeszcze inny kierunek, bo gdy z naszej cywilizacji pozostają jedynie zgliszcza, ona wychodzi i śpiewa wszystko, co podpowiada jej serce. Tegoroczna “Mana” ukazuje rozwój artystki, a psychodeliczno-ambientowe rozlewiska zapowiadają serię kolejnych kataklizmów. Jeśli żegnać się ze wszystkim, to tylko tak. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają:
HEILUNG (Dania/Niemcy/Norwegia) pagan folk, eksperymentalny folk
+
Lili Refrain (Włochy) eksperymentalny folk, psychedelic rock

Kiedy: 2 listopada (środa) 2022
Gdzie: Kraków @ Centrum Kongresowe ICE Kraków
Bilety: 149/259 zł – miejsca stojące, 170-280 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 12 lipca (10:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *