Helleruin i Bodyfarm wystąpią przed Deströyer 666

Znamy gości specjalnych wiosennego „Never Surrender Tour”! Helleruin i Bodyfarm wystąpią przed Deströyer 666.

Bodyfarm i Helleruin dzielą granice stylistyczne i podejście do ekstremy, ale łączy je chęć wyrządzenia krzywdy każdemu. Ci pierwsi to wytrwali rzeźnicy narowistego death metalu (ich piąty album “Ultimate Abomination” ukaże się 6 lutego), przy czym ten drugi to one-man band wyspecjalizowany w mizantropijnym black metalu (debiutancki “War upon Man” ukazał się w 2021 r.). Oba składy wesprą Deströyer 666 w Krakowie, Warszawie i Poznaniu, odpowiednio: 14, 15 i 16 marca.

DESTRÖYER 666 (Australia) death metal, thrash metal:

Lata się mijają, trendy w metalu zmieniają się nieustannie, a Deströyer 666 jak robił swoje, tak robi swoje. I to już od ponad dwóch dekad. Australijczycy przewodzeni przez charyzmatycznego, zakochanego w diable K.K. Warsluta nie schodzą z obranego kursu. Wartość ich muzyki konstytuuje przeładowany furią black metal, zamaszystość heavymetalowej wzniosłej melodii i intensywność thrash metalu. Co więcej grupa nie traci pomysłów na wynajdywanie nowych smaczków w swoich oblatanych patentach. Na tegorocznym “Never Surrender” formacja w ogóle nie traci impetu. Jej muzyka wciąż świetnie służy do uderzenia na niebiańskie wrota i wygrażania wszystkim świętym, a jednocześnie przechyla się ku rock’n’rollowi bliżej niż wcześniej. Niszczyciele z Australii nie tracą energii. Z czasem wręcz jej im przybywa.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

BODYFARM (Holandia) death metal:

Bodyfarm imponuje nie tylko brutalnością i groźnymi riffami, ale przede wszystkim żelazną konsekwencją. Zadebiutowali w 2012 roku i od tamtej pory nie zmieniają skutecznych metod zadawania bólu. To death metal utrzymany głównie w średnich tempach, jednak często rozpędzający się do blastowych wyścigówek, a jednocześnie pozostający w stałym związku z energią thrashu. Jeśli podoba wam się ta wizja, czekajcie na nadchodzącą premierę “Ultimate Abomination”. Udostępnione dotychczas single to znana formuła wypracowana do maksimum. Ma piec, szczypać i razić – tak też będzie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

HELLERUIN (Holandia) black metal:

Carchost wpadł na pomysł sformowania Helleruin niespełna 7 lat temu, ale to żaden żółtodziób. Holender zbierał szlify w 6 różnych składach (z czego 2 z nich to opcje koncertowe), a nabyte doświadczenie i bardzo klarowna wizja doprowadziły do “War upon Man”. Pierwsza płyta jednoosobowej hordy jest taka jak tytuł – zimna, przesycona nienawiścią do gatunku ludzkiego i przepełniona klasycznym do szpiku kości black metalem. Oczywiście jest w tym miejsce na melodie, ale to raczej Norwegia z lat 90. niż post-rock, dlatego nie wyczekujcie ładnych akcentów. Jest tylko smutek i rozpacz.

– 
FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:
DESTRÖYER 666
+
Bodyfarm (Holandia) death metal
Helleruin (Holandia) black metal

Kiedy:
 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 marca (środa) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 marca (czwartek) 2023
Gdzie: Poznań @ 2Progi, Aleja Niepodległości 36
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty są już dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT
EBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *