Helloween w Polsce w 2021. Nowy termin koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu, Helloween, przełożyli swój planowany na jesień 2020 koncert. Sprawdźcie nową datę wydarzenia i ceny biletów.

Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. Helloween zagra w Polsce dopiero w 2021. Znamy nowy termin koncertu

W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).

Podczas pracy nad książką „Hellbook”, dokumentującej dotychczasową działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego, jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United.

Andi Deris podsumował współpracę słowami:

Trasa Pumpkins United 2017 – 2019 sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek!. Zespół zaszył się w studio w Hamburgu, aby pracować nad wydawnictwem, które ma być prawdziwym powrotem do korzeni Helloween.

28 listopada 2017 roku Helloween zagrało koncert w warszawskiej Hali Koło w ramach specjalnego projektu Helloween Pumpkins United. Podczas trasy koncertowej w szeregach grupy zaśpiewali jej wszyscy dotychczasowi wokaliści. W koncertowej setliście nie zabrakło największych przebojów formacji, takich jak „Eagle Fly Free”, „Dr. Stein” oraz „Keeper of the Seven Keys”.

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy „Pumpkins United” zespół Helloween miał powrócić do Polski jesienią 2020. Muzycy mieli zagrać 20 października 2020 roku w katowickim MCK. W ramach trasy “United Alive World Tour Part II” legendarny skład Helloween United i przedstawić swoje najbardziej klasyczne utwory oraz nowy muzyczny materiał.

Koncert Helloween przełożony na 2021 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zespół postanowił przełożyć całą trasę na rok 2021.


Koncert Helloween, będący częścią trasy “United Alive World Tour Part II”, odbędzie się 7 maja 2021 w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Oficjalne wydarzenie: Nowa data 7.05.2021 Helloween // Katowice – MCK

Bilety zakupione na koncert Helloween w 2020 roku zachowują ważność.

Informacje o gościu specjalnym koncertu podamy wkrótce.

Osoby chcące zwrócić bilet proszone są o kontakt z punktem zakupu.

HELLOWEEN “United Alive World Tour Part II” odbędzie się 7 maja 2021

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
160 zł przedsprzedaż
180 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/134,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
EventimPolska
ebilet.pl
Biletin

Zobacz również: Kat i Roman Kostrzewski w teledysku „Baba zakonna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *