Hollywoodzka legenda zagrała u boku Coldplay podczas Glastonbury Festival.

Wyjątkowy gość pojawił się na scenie podczas koncertu Coldplay na tegorocznej edycji festiwalu Glastonbury. Zobacz wideo z tego występu.

Kultowy zespół rockowy Coldplay przeszedł do historii na tegorocznym festiwalu muzycznym w Glastonbury. Na scenie dołączył do niego wyjątkowy gość, który uświetnił swoją obecnością show.

Legenda Hollywood na scenie w Glastonbury

Aktor Michael J. Fox wyszedł na scenę wraz z brytyjskim zespołem Coldplay, aby przed tysiącami fanów móc wykonać swój przebojowy singiel „Fix You”. Ten koncert przeszedł do historii, ponieważ grupa stała się pierwszym zespołem, który aż pięciokrotnie był główną gwiazdą festiwalu.

Fragment występu możemy obejrzeć na oficjalnym profilu zespołu Coldplay na Instagramie

Zachwycony Fox nie krył wdzięczności w swoich wpisach skierowanych nie tylko do organizatorów, ale przede wszystkim do zespołu Coldplay:

„Wyrazy uznania dla Glastonbury i podziękowania dla zespołu Coldplay, który tak wspaniale się nami opiekował” – czytamy w jego poście. Fox dodał: „O tak, gdybyś się zastanawiał… to było cholernie oszałamiające. Każdy zespół i artysta ma swój czas, ma swoją niepowtarzalną chwilę. Ten czas należy do Coldplay…”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *