Hot Wheels Monster Trucks Live, 12-13.03.2022 , Gliwice

Hot Wheels™ Monster Trucks Live powraca do Europy z zupełnie nowymi truckami na pokazy w 2022 roku.

POKAZY W POLSCE
📍ARENA GLIWICE 📍
12.03.2022 godz 11:30, 18:30
13.03.2022 godz. 11:30, 18:30👉 Bilety i więcej informacji:
Przedsprzedaż dla Klientów CITI Handlowy 👉 29.09 od godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster 👉 30.09 od godz. 10:00
Sprzedaż ogólna 👉 1.10 od godz. 10:00

Ekscytujące show Hot Wheels Monster Trucks Live rozpocznie europejską trasę 3 stycznia.

To niesamowita przygoda z Hot Wheels® Monster Trucks dla całej rodziny!

Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, we współpracy z Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT), ponownie rozpoczynają trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour. Nadchodząca piąta europejska trasa, to powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami. Popularną rozrywkę dla całej rodziny będzie można zobaczyć w europejskich arenach począwszy od 3 stycznia w Glasgow w Wielkiej Brytanii w The SSE Hydro aż do 20 w Chorwacji w Arenie Zagreb.
Bilety na wydarzenia w Gliwicach trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 1 października 2021. We wszystkich obiektach pokazy będą odbywały się przedpołudniami a także wieczorami.

Hot Wheels Monster Trucks Live powraca z większą liczbą ciężarówek niż kiedykolwiek wcześniej! Całkowicie nowa ciężarówka Mega Wrex™ to 12-metrowa konstrukcja przypominająca dinozaura, o mocy 1800 koni mechanicznych, dzięki którym bez problemu miażdży swoją konkurencję. Ten dodatkowy truck na przyszłorocznej trasie z pewnością będzie Waszym ulubionym pojazdem. Fani imprezy będą mieli okazje poznać Bigfoot Midwest Madness™, który jest efektem współpracy Hot Wheels i Bigfoot®. Do europejskiej trasy dołączy również Race Ace™ z charakterystycznymi i rozpoznawalnymi płomieniami Hot Wheels.

Podczas trasy po Europie widzowie będą mieć jedyną okazję, aby zobaczyć prawdziwe wersje słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels, w tym ulubione przez wszystkich: Bone Shaker™, Tiger Shark, V8 Bomber™ i Demo Derby. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni: pożerający samochody, ziejący ogniem transformujący się robot Megasaurus, a także gwiazdy Freestyle Motocross! Ekscytujący motoryzacyjny pokaz z kultowymi akrobacjami i skokami Hot Wheels oraz spektakularnymi upadkami i rozbiciem Monster Trucków podczas konkurencyjnych strać i walk dostarczą niezapomnianej rozrywki wszystkim fanom.

Nie zabraknie również popularnego Crash Zone Pre-Show Party, które zaczyna się 2,5 godz. przed każdym show. A jest to niepowtarzalna okazja, by stanąć własnymi stopami na arenie i zobaczyć niesamowite konstrukcje i rozmiary Hot Wheels Monster Trucks! Ten dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy z pełnym adrenaliny pakietem VIP zawierającym oprócz świetnego miejsc do oglądania pokazów- wycieczkę Monster Trucks Tour z przewodnikiem, upominki i wiele innych. Więcej informacji na: https://vipnation.eu/hotwheelsmonstertruckslive.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *