Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party 18-19.02.2023 TAURON Arena Kraków

Całkowicie nowe Hot Wheels Monster Trucks Live™ Glow Party rozświetli TAURON Arenę Kraków

Międzynarodowa trasa wjeżdża do Krakowa z ekscytującymi Hot Wheels® Monster Trucks.

Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Daty i godziny pokazów:
Sobota, 18.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30
Sobota, 18.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30
Niedziela, 19.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30
Niedziela, 19.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30

👉 Bilety i więcej informacji na www.livenation.pl
Przedsprzedaż dla Klientów CITI Handlowy 👉 27.07 od godz. 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster 👉 28.07 od godz. 11:00
Sprzedaż ogólna 👉 29.07 od godz. 11:00

Popularna rodzinna rozrywka daje widzom jedyną okazję do obejrzenia ulubionych Monster Trucków Hot Wheels — Mega Wrex™, Tiger Shark™, Boneshaker™, Bigfoot® i innych, a także zupełnie nowego Gunkstera™, które ROZŚWIETLĄ arenę w niesamowitych zawodach i bitwach monster truck. Występy w ramach wydarzeń będą również obejmować olśniewającą imprezę taneczną, spektakularne pokazy świateł laserowych i zabawkowe prezenty Hot Wheels. Do tego specjalny występ pożerającego samochodu, ziejącego ogniem, transformującego się robota MEGASAURUSA oraz elektryzujących skoczków Hot Wheels Monster Trucks Live, Freestyle Motocross! Na wszystkie pokazy dostępne są specjalne ceny dla dzieci, które zapewniają DUŻĄ wartość dodaną dla całej rodziny!

Ekscytująca impreza Crash Zone Pre-Show Party odbędzie się na 2 i pół godziny przed każdym występem. Niepowtarzalnym doświadczeniem dla fanów jest dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody, co pozwoli zobaczyć niesamowite projekty i wielki rozmiar Hot Wheels Monster Trucks! Każdy bilet dla uczestników Crash Zone zawiera kartę z autografem oraz pamiątkowy karnet i smycz! Bilety są dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live to partnerstwo pomiędzy Mattel, Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółką zależną w całości od, i należącą do Family Entertainment Holdings, LLC.

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, w skład której wchodzą światowi liderzy rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsoring. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.livenationentertainment.com.

O Family Entertainment Holdings, LLC

Family Entertainment Holdings, LLC to zdywersyfikowana, rodzinna spółka holdingowa zajmująca się rozrywką, starająca się rozwijać popularne formaty wydarzeń na żywo i produkty własności intelektualnej związanej z rozrywką. Formaty wydarzeń na żywo obejmują Magic of Lights®, świąteczne oświetlenie na świeżym powietrzu, pokazywane w miejscach w całej Ameryce Północnej oraz Hot Wheels Monster Trucks Live, pokaz monster trucków o tematyce Hot Wheels, prezentowany zarówno w Ameryce Północnej, jak i na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Medina w stanie Ohio. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę https://magicoflights.com lub https://hotwheelsmonstertruckslive.com

O Mattel, Inc.

Mattel to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości zabawek i produktów konsumenckich. Tworzymy innowacyjne produkty i doświadczenia, które inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę. Angażujemy konsumentów poprzez nasze portfolio kultowych franczyz, w tym Barbie®, Hot Wheels®, American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® i Mega®, a także inne popularne marki, których jesteśmy właścicielami lub licencjonujemy we współpracy z globalnymi firmami rozrywkowymi. Nasza oferta obejmuje treści filmowe i telewizyjne, gry, muzykę i wydarzenia na żywo. Działamy w 40 lokalizacjach i sprzedajemy produkty w ponad 150 krajach we współpracy z wiodącymi światowymi firmami handlowymi i technologicznymi. Od momentu założenia w 1945 roku firma Mattel jest dumna z tego, że jest zaufanym partnerem w odkrywaniu cudów dzieciństwa i umożliwianiu dzieciom osiągnięcia pełnego potencjału. Odwiedź nas online na www.mattel.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *