Hulder zagra na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Hulder odwiedzi trzy miasta w naszym kraju w ramach trasy '”VERSES IN OATH” ALBUM RELEASE EUROPEAN TOUR 2024′.

W czasach kiedy black metal rozgałęzia się na wiele podgatunków, Hulder dumnie kroczy jego tradycyjną ścieżką. Świadczy o tym najnowszy album projektu, “Verses In Oath”, a jeszcze dobitniej będziecie mogli się o tym przekonać w lipcu na 3 koncertach, kiedy to Dark Medieval Black Metal rozniesie się po klubach w Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

Hulder w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Hulder odwiedzi trzy miasta naszego kraju w lipcu 2024:

  • 5.07.2024 – Poznań, Klub Pod Minogą 
  • 6.07.2024 – Kraków, Gwarek
  • 7.07.2024 – Warszawa, Hydrozagadka

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie Winiary Bookings oraz w sieciach sprzedaży: Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Hulder – sylwetka artystki

Ciężko nie mówić o Hulder jako o sensacji na scenie black metalowej. Marliese Beeuwsaert aka Hulder powołała do życia projekt w 2018 i od tego momentu nie próżnuje – demówki, EPki i single mnożyły się na jej koncie, aż w końcu w 2021 zadebiutowała dużym albumem “Godslastering: Hymns Of A Forlorn Peasantry”. Rok później artystka nawiązała współpracę z wytwórnią 20 Buck Spin, pod egidą której ukazał się minialbum “The Eternal Fanfare”. Materiał odbił się szerokim echem w mediach muzycznych, co zaowocowało m.in. okładką w Decibel Magazine oraz trasami w Ameryce Północnej i Europie. Właśnie ukazał się jej drugi w dorobku krążek “Verses In Oath”, który pokazuje, że wizja artystyczna projektu skupiona jest na hołdowaniu tradycjom drugiej fali black metalu. Za pomocą tej wypełnionej złem i starodawną melancholią muzyki Hulder już latem będzie podbijać europejskie miasta, a w Polsce będą to Poznań, Kraków i Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *