Hunter zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]

Hunter wyruszył w kolejną trasę po Polsce. W ramach „Fuck The War Tour 2023” grupa 17 marca 2023 zawitała do Krakowa.

7 marca 2003 miał premierę drugi studyjny album Hunter, „MedeiS”. Album szczególny, anagramowy i magiczny pod wieloma względami. To właśnie wtedy do składu dołączył Jelonek i jego czarodziejskie skrzypce.

Hunter zagrał w Krakowie

„MedeiS” to bardzo antywojenna płyta, więc utwory z tego konkretnego wydawnictwa bardzo pasowały do „Fuck The War Tour 2023”. Trasa „Fuck The War Tour 2023” rozpoczęła się 10 Marca w Białymstoku i obejmuje łącznie 13 miast.

Koncerty z wielu powodów były wyjątkowe. Jak wyjaśnia Hunter:

Właśnie minął rok od ataku Rosji na Ukrainę i niestety wojna trwa nadal. A więc i nasz protest przeciwko niej również. Ruszamy w kolejną trasę. Tak się złożyło, że w tym roku przypada jednocześnie 20-lecie płyty „MedeiS”, która jest bardzo antywojenna, więc sięgniemy po wiele z jej utworów. Do tego kończymy nagrania naszej płyty akustycznej więc i z niej zagramy kilka piosenek.

Krótko mówiąc, lista utworów na tej trasie będzie bardzo urozmaicona. Zaprosiliśmy do niej także kilka zespołów, a także kilku Gości Specjalnych. Będą oni pojawiać się na poszczególnych koncertach i każdego zaanonsujemy na naszych socjalach

-dodali muzycy.

Warto wspomnieć, że w tamtym roku Hunter obchodził 35-lecie działalności.

Koncert grupy Huner w Krakowie. Muzykom towarzyszyła grupa Krusher.

Autorem zdjęć jest Daniel Czmut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *