Ice Nine Kills w Warszawie: Nowa data i lokalizacja koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Ice Nine Kills w Warszawie: Nowa data i lokalizacja koncertu. Amerykanie przesuwają część europejskiej trasy. Na występ w stolicy zapraszamy 6 lipca 2024 roku do klubu Progresja!

W związku z aktualną sytuacją prawną Spencera Charnasa, zespół nie będzie mógł przyjechać do Europy wcześniej, niż w kwietniu. W związku z zaplanowaną już inną trasą, u boku zespołu Metallica, część headlinerskich występów grupy została przesunięta na lato 2024 roku.

Informujemy również, że grupa Skynd nie zagra jako support Ice Nine Kills w nowym terminie wydarzenia.

Z powodu powyższych zmian, uruchomiona już została możliwość zwrotu i wymiany biletów w miejscu ich zakupu.


Druki kolekcjonerskie na lipcowy występ Ice Nine Kills w Warszawie są nadal dostępne na: 
SKLEP KNOCK OUT

ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore:

Horror punk, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, „American Psycho” i takich kultowych produkcji, jak „Koszmar z ulicy Wiązów”, „Piła”, „Lśnienie”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Krzyk”.

Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 „Billboardu”. W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, „The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood” (2021).

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
ICE NINE KILLS (USA) horror punk, melodyjny hardcore


Kiedy: 6 lipca (sobota) 2024
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 


Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– EBILETZapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *