IGNACY rusza w swoją pierwszą trasę koncertową!

IGNACY znany z muzycznych osiągnięć ostatniego roku zaprasza na swoją pierwszą trasę koncertową promującą jego debiutancki album “Central Park”, którego premiera zaplanowana jest na 20 października 2023! “Central Park” jest dla IGNACEGO symbolicznym miejscem muzycznych spotkań, do którego chce Was zaprosić i pokazać eklektyczną formę wyrazu i swoją wrażliwość.

IGNACY w tym roku dał się już poznać na żywo m.in. w magicznym solo akcie, którym supportował akustyczną trasę grupy LemON, a także występami ze swoim zespołem na festiwalach takich jak: Letnie Brzmienia, Edison Festival, Festiwal Jabłonki, Łódź Summer Festival, czy swoją obecnością na Głównej Scenie Męskiego Grania.

Już tej jesieni odwiedzi 7 miast w Polsce: Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawę, Gdańsk i Szczecin!

Central Park Tour
17.11 – Kraków – Poczta Główna
18.11 – Katowice – Królestwo
24.11 – Wrocław – Bezsenność
25.11 – Poznań – Blue Note
3.12 – Warszawa – Niebo
8.12 – Gdańsk – Parlament
9.12 – Szczecin – Nowa Dekadencja

Na koncertach z trasy nie zabraknie znanych utworów z rozgłośni radiowych takich jak: “Czekam na Znak”, który w zawrotnym tempie zdobył status platynowej płyty i został nominowany do Nagrody Fryderyk 2023. “To co mam” i “Samoloty”, które także szturmem podbiły listy przebojów również znajdą swoje miejsce na debiutanckim albumie IGNACEGO oraz na trasie w nowych, nietuzinkowych aranżacjach.

Bilety dostępne są na: https://www.livenation.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *