Illusion, Frontside i Hostia na wspólnej jesiennej trasie

Legendarny zespół Illusion rusza w ogólnopolską trasę koncertową! To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom na nowo przeżyć magię ich muzyki oraz zobaczyć także zespoły Frontside i Hostia.

Galicja Productions zaprasza na ogólnopolską trasę koncertową Illusion, która obejmie 11 miast. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom na nowo przeżyć magię ich muzyki oraz zobaczyć także zespoły Frontside i Hostia.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w Polsce. Ich historia sięga 1992 roku, kiedy to w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz „Lipa” Lipnicki, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch założyli zespół. Pierwszy koncert Illusion odbył się w lutym 1992 w Gdańsku, a już w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. W takim składzie zespół funkcjonuje do dziś. Debiutancka płyta Illusion ukazała się w 1993 roku, na której jako gości można było usłyszeć wokalistę Grzegorza „Guzika” Guzińskiego oraz gitarzystę Janusza Sokołowskiego.

Koncerty Illusion niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zespół jest znany z energicznych występów, które zarażają publiczność niesamowitą dawką rockowej energii. Podczas nadchodzącej trasy fani będą mieli okazję usłyszeć ich w takich miastach jak Warszawa, Kraków czy Poznań.

Frontside – 20-lecie kultowego albumu

Zbliżająca się trasa koncertowa będzie także wyjątkowa dla fanów zespołu Frontside, który przypomni swój trzeci krążek „Zmierzch Bogów – Pierwszy krok do mentalnej rewolucji”. Album ten miał swoją premierę 11 października 2004 roku dzięki Mystic Production i w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji Mystic Production wznowi to klasyczne wydawnictwo na CD oraz po raz pierwszy wyda je w postaci LP. Z tego albumu pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów Frontside – „Naszym przeznaczeniem jest płonąć”.

Podczas trasy Frontside zaprezentuje set oparty na tym kultowym albumie, nie zapominając jednak o innych kluczowych utworach z całej swojej kariery. Zespół, znany z dynamicznych koncertów, tym razem przygotował zupełnie nową setlistę, która z pewnością zachwyci zarówno stałych fanów, jak i nowych słuchaczy.

Hostia – objawienie polskiego grindcore’u

Hostia to polskie objawienie ostatnich lat na scenie grindcore. Zespół, znany z brutalnych, bezkompromisowych utworów, szybko zdobył serca miłośników ciężkich brzmień. Ich muzyka łączy szybkie, agresywne dźwięki z bujającym groove i chwytliwymi patentami ukrytymi pod warstwą hałasu. Hostia wydała jedną EP-kę oraz trzy pełne albumy, z czego ostatni „Nailed” ukazał się w listopadzie 2022 roku nakładem Deformeathing Productions.

Zespół jest również znany z produkcji jednego z najlepszych merchów, na jaki kiedykolwiek można wydać pieniądze.

ILLUSION + FRONTSIDE + HOSTIA na wspólnej trasie – szczegóły koncertów!

 • 8.11.2024 Olsztyn Aula im. Anny Wasilewskiej
 • 9.11.2024 Lublin Fabryka Kultury Zgrzyt
 • 15.11.2024 Centrum Kultury Wiatrak
 • 16.11.2024 Kraków Klub Kwadrat
 • 21.11.2024 Wrocław Stary Klasztor
 • 22.11.2024 Poznań Tama
 • 29.11.2024 Warszawa Klub Progresja
 • 6.12.2024 Toruń Klub Od Nowa
 • 7.12.2024 Opole Sala Kameralna NCPP
 • 13.12.2024 Szczecin DK Słowianin
 • 14.12.2024 Gdańsk Klub B90 Stocznia Gdańska

Galicja Productions zaprasza na trasę koncertową Illusion!

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby zobaczyć na żywo legendarny zespół Illusion oraz ich wyjątkowych gości – Frontside i Hostia. Bilety są dostępne na Ticketmaster, eBilet i kup bilecik. Do zobaczenia na koncertach!

Bilety z systemu Ticketmaster: www.ticketmaster.pl

(Przy zakupie biletów on-line nienaliczane są żadne dodatkowe opłaty manipulacyjne)
Bilety z systemu eBilet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *