In Flames zagrali na Bloodstock Open Air Festival. Zobacz galerię z piątkowego koncertu

Szwedzi z In Flames zagrali w piątek na Bloodstock Open Air Festival w Catton Hall (UK). Mamy dla Was fotorelację z ich koncertu

Choć Bloodstock Festival skończył się w niedzielny wieczór, emocje trzymają nas dalej w napięciu. To ten czas kiedy zmęczenie i „pofestiwalowa depresja” dają się we znaki. Ale spokojnie, przygotowaliśmy dla Was relację z całego festiwalu i masę zdjęć, żebyście mogli poczuć choć trochę festiwalowego szaleństwa!

In Flames na Bloodstock Open Air 2023

In Flames to potężna marka na death metalowej scenie. Ponad 30 lat doświadczenia i czternaście studyjnych albumów nie wątpliwie pozwala zapisać się Szwedom na kartach metalowej historii. A jak zespół wypadł na Bloodstocku? In Flames znany ze swoich charyzmatycznych występów przyciągnął pod scenę Ronnie Jamesa Dio (tak nazywa się scena główna na festiwalu) tłumy swoich fanów, którzy od pierwszych dźwięków wpadli w muzyczną ekstazę! Zespół przede wszystkim postawił na utwory ze swojej ostatniej płyty „Foregone”, która ukazała się w tym roku. Ale nie zabrakło dobrze znanych kawałków grupy takich jak „Only for the Weak”, „I am Above” czy „Cloud Connected”.

Chcecie być na bierząco? Koniecznie śledźcie naszą stronę. Niebawem pojawi się więcej zdjęć i relacji z koncertów na Bloodstock Open Air Festival 2023.

Sprawdźcie również pozostałe galerie z tego festiwalu: Megadeth, Hate, Killswitch Engage

Bloodstock Open Air Festival fot. Aleksandra Hogg

Bloodstock Open Air Festival 2024. Co wiemy o imprezie?

Chociaż tegoroczna edycja imprezy dopiero się zakończyła, mamy dla Was garść informacji o przyszłorocznym Bloodstocku, który odbędzie się w terminie 8-11.08.2024 w Catton Hall. Na scenie pojawią się między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper.

Od jutra w sprzedaży znajdą się bilety VIP oraz Campervan. Aktualnie w sprzedaży są dostępne karnety weekendowe. Znajdziecie je na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *