In Twilight’s Embrace i R.I.P wystąpią przed Midnight

Koncert zaplanowany na 14 lipca w klubie Hydrozagadka uzupełnią fenomenalne polskie supporty!

In Twilight’s Embrace świętowali niedawno premierę swojego najnowszego albumu “Lifeblood” (Malignant Voices) i to właśnie ten świetny materiał będą promowali podczas nadchodzących koncertów.

R.I.P to młody skład, grający najprawdziwszy, surowy thrash metal. Grupa z Raszyna przypomni Wam najlepsze czasy tego gatunku i długo nie pozwoli Wam o sobie zapomnieć.

Bilety na koncert Midnight oraz jego gości możecie nadal zakupić na: Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

MIDNIGHT (USA) black metal, speed metal:

W numerze “Devil Virgin” Athenar gorąco zachęca, by oddać się grzechowi i nie będzie na to łatwiejszej okazji niż słuchając Midnight. Istniejący niemal dwadzieścia lat projekt ze słonecznego Cleveland jest buzującym organizmem, w którym jednym głosem przemawiają metal, piekło, diabeł, bluźnierstwo i seks.

Jak widzicie, atrakcji mamy tu więcej niż w wesołym miasteczku, a jeśli dodać do tego niezmienną, ale wciąż działającą formułę na styku starej szkoły black i speed metalu, dostajemy komplet. Wystarczy sprawdzić na własną rękę, ponieważ w tym roku Midnight wydało swoją piątą płytę, “Let There Be Witchery”, która może nie brzmi specjalnie inaczej na tle poprzednich, tylko czy ma to jakieś znaczenie?

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

IN TWILIGHT’S EMBRACE (Polska) black metal, death metal:

Jeszcze ponad dekadę temu występowali m.in. w szczycieńskiej Przepompowni i mierzyli się z melodyjnym death metalem w stylu Amon Amarth, a teraz są pełnoprawną bestią na własnych nogach jeżdżącą w trasy chociażby z Mgłą. In Twilight’s Embrace przebyli długą drogę, a jej najświeższy przystanek, czyli “Lifeblood” z tego roku, ukazuje zespół jako ukształtowanych reprezentantów black metalu z deathmetalowym mięśniem.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

R.I.P. (Polska) thrash metal:

Dzisiejsza kondycja sceny thrashmetalowej w Polsce wygląda w najlepszym wypadku dosyć źle, ale nawet w morzu beznadziei pływa nowa krew gotowa wypić całe piwo z klubu i sprzedać kilka sierpów. R.I.P. gra najklasyczniejszy thrash z domieszką speed metalu, a takie tytuły jak “Otwarcie czarnej materii” czy “Uwięziony pod lastryko” powinny dać wam do zrozumienia, że tu nie ma beki, więc powinniście czym prędzej wyprać swoje białe adidasy i lecieć w mosh.

– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpią:
MIDNIGHT (USA) black metal, speed metal
+

In Twilight’s Embrace (Polska) black metal, death metal
R.I.P (Polska) thrash metal

Kiedy: 14 lipca (czwartek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions
 – WWW
 – FACEBOOK
 – INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *