Incubus zapowiedział koncert w Polsce. Bilety trafią do sprzedaży już niebawem

Incubus powraca na jeden koncert w Polsce. Amerykanie wystąpią 7 czerwca w Krakowie. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Incubus to amerykański zespół rockowy założony w 1991 roku w Kalifornii. Grupa zyskała popularność na przełomie lat 90. i 2000. dzięki takim przebojom jak „Drive”, „Wish You Were Here”, „Megalomaniac” czy „Anna Molly”.

Incubus w Polsce. Gdzie i kiedy będzie koncert?

Muzyka Incubus to mieszanka różnych gatunków, w tym rocka alternatywnego, funk-rocka, metalu i hip-hopu. Cechą charakterystyczną zespołu jest również świadomość społeczna i filozoficzna, która często pojawia się w tekstach utworów.

Incubus składa się z wokalisty Brandona Boyda, gitarzysty Mike’a Einziger’a, basisty Bena Kenneya, perkusisty Jose’a Pasillasa oraz DJ’a Chrisa Kilmore’a.

Ostatnim albumem w dorobku grupy jest album „8”. Jest to ósmy album studyjny zespołu Incubus, wydany w kwietniu 2017 roku. Album został wyprodukowany przez Davida Siteka, znanego z zespołu TV on the Radio.

Incubus. Ostatnia płyta w dorobku grupy

Płyta „8” to zbiór dziesięciu utworów, które są mieszanką różnych stylów muzycznych, takich jak rock, funk, pop i elektronika. Teksty utworów na albumie skupiają się na tematach związanych z przemijaniem czasu, życiem codziennym oraz relacjami międzyludzkimi.

Zobacz również:

Płyta „8” została dobrze przyjęta przez fanów zespołu i krytyków muzycznych, którzy chwalili jej eksperymentalny charakter oraz mocne brzmienie. Na albumie znajdują się takie utwory jak „Nimble Bastard”, „Loneliest” czy „State of the Art”.

Warto dodać, że „8” to również pierwszy album zespołu Incubus, na którym pojawił się nowy basista, Ben Kenney, który zastąpił Dirk Lance’a.

Incubus zagra w Krakowie. Co z biletami?


Przedsprzedaż biletów na koncert rozpocznie się już 24 marca o 10:00 na: knockoutmusicstore.pl. Tam również znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące wszystkich pakietów i biletów w różnych kategoriach cenowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *