Infernalis Resurgentis 2023. Piekielnie dobry skład trasy koncertowej. Zobacz szczegóły

Infernalis Resurgentis 2023 to tytuł nadchodzącej trasy koncertowej, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów cięższych brzmień.

Infernalis Resurgentis– czyli co kryje się pod tą piekielną nazwą? Już w połowie kwietnia rozpocznie się jedna z ciekawszych i solidnie zaplanowanych tras koncertowych w Polsce. Będzie to aż 8 klubowych koncertów, na których wystąpią dobrze znani przedstawiciele polskiej sceny metalowej. Warto więc wpisać te daty w swój terminarz koncertowy.

Infernalis Resurgentis 2023. Kto wystąpi na trasie?

Kogo będziemy mogli zobaczyć na trasie? A więc trzymajcie się mocno, bo line up jest piekielnie dobry!

Na pierwszy ogień została zaproszona Varmia. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy lubią muzykę inspirowaną elementami historycznymi, etnicznymi czy folkowymi. Varmia bowiem jest jednym z tych interesujących zespołów, które inspirują się w swojej twórczości plemionami, które zamieszkiwały kiedyś tereny Warmii. Zespół niedawno wydał swoją EPkę zatytułowaną „Prolog”. Zdecydowanie jest to materiał warty uwagi.

Thy Disease to fantastyczny zespół, który nie jeden z Was pamięta pewnie z trasy z legendarnym Vaderem. Zdecydowanie czysta energia porywająca wprost do piekielnego młyna. Kapela aktualnie promuje swoją ostanią płytę „Transhumanism”. Thy Disease nie siedzą na tyłkach, i już w tym roku zagrają swoje koncerty razem z Hate i Vader między innymi w Australii, Azji czy Nowej Zelandii!

I kolejny zapowiedziany zespół wejdzie z przytupem. Nie kto inny jak Virgin Snatch będzie ciosał iskry metalem, a ze sceny posypią się drzazgi! Virgin Snatch to dobrze znani „starzy wyjadacze” na polskiej scenie metalowej. Panowie mają dość bogatą dyskografię. A ich ostatni album „Vote is a Bullet” został nominowany do nagrody „Fryderyków”. Możemy się spodziewać solidnej dawki thrash metalu!

Chcecie więcej? To proszę! Czas na wisienkę na metalowym torcie. Jako gwiazda (albo bardziej pentagram) wieczoru wystąpi zespół Hate. O tej grupie nie trzeba za wiele pisać. Ich muzyka broni się sama. Zdobywają coraz to większą rzeszę fanów na całym świecie. Hate będzie promować swój ostatni album „Rugia”, który został świetnie przyjęty przez słuchaczy.

To nie wszystko, ponieważ na poszczególnych koncertach wystąpi gość specjalny, który doleje przysłowiowej oliwy do ognia. Podczas koncertów w Szczecinie i Zielonej Górze przed zespołem Hate wystąpi black metalowa formacja Arkona. Będzie to jedna z niewielu okazji, żeby zobaczyć ich na żywo!

Infernalis Resurgentis 2023. Miejsca i daty koncertów.

Trasa rozpocznie się już 14 kwietnia w Łodzi. Będzie obejmować 8 miast w Polsce. Zobacz, gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ten wyśmienity skład na żywo!

  • 13.04.23 ŁÓDŹ / Klubopiwiarnia
  • 14.04.23 GDYNIA / Ucho
  • 15.04.23 SIEDLCE / Pub Lemmy
  • 16.04.23 OSTRÓW WIELKOPOLSKI / Stara Przepompownia
  • 20.04.23 TORUŃ / NRD
  • 21.04.23 KOSZALIN / 105 CK
  • 22.04.23 SZCZECIN / Kosmos
  • 23.04.23 ZIELONA GÓRA / Kawon

Bilety do nabycia TUTAJ

Infernalis Resurgentis 2023 Tour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *