Inno wystąpi przed Draconian i Nightfall

Włoska grupa po raz pierwszy zaprezentuje się w Polsce.

Draconian
 zagra dwa marcowe koncerty w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu – „Under A Godless Veil”, który ukazał się w 2020 roku nakładem Napalm Records. U boku zespołu występować będzie grecka grupa Nightfall.

Podczas części koncertów trasy, w tym na występach w Polsce, w roli supportu zagra również Inno – młody zespół pochodzący z Rzymu. Inno zadebiutowali studyjnie w 2020 roku albumem „The Rain Under” od Time To Kill Records. Obecnie Włosi pracują już nad swoim drugim wydawnictwem.

Na koncerty Draconian w towarzystwie Nightfall Inno zapraszamy kolejno: 10 marca 2022 roku do klubu Hydrozagadka w Warszawie oraz 11 marca 2022 roku do gdańskiego Drizzly Grizzly.

Bilety na koncerty dostępne na: SKLEP KNOCK OUT (Warszawa) oraz w DRIZZLY GRIZZLY (tylko Gdańsk).

DRACONIAN (Szwecja) doom metal

Aż pięć lat Szwedzi z Draconian kazali nam czekać na następcę znakomitego „Sovran”. Na szczęście nowy album – „Under A Godless Veil” – ukaże się już w październiku, co nie dziwi, bo to bardzo jesienne dźwięki. Kusząca melancholia pełzająca po posępnym monolicie doom metalu, Heike Langhans rzucająca czar swoim słodkim głosem i odpowiadający jej wściekły growl Andersa Jakobssona, potężne, ale krystalicznie czyste brzmienie. A skoro jest nowa płyta to trzeba ruszyć w trasę, dzięki czemu będziemy mogli dać się pożreć Draconian również w Polsce.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

NIGHTFALL (Grecja) melodyjny black metal

Ogłoszone w czerwcu br. przebudzenie Nightfall z trwającego zbyt długo letargu było doskonałą wiadomością nie tylko dla fanów greckiego brzmienia. Bo Nightfall z jednej strony wpisywali się w nurt prezentowany przez innych rodaków – ten melodyjny black metal, oparty raczej na skrupulatnym budowaniu diabolicznej aury niż rzyganiu piekłem – ale z drugiej robili zawsze wszystko po swojemu, na każdej płycie poszerzając pole artystycznych zainteresowań, czy to o wątki gotyckie, czy symfoniczne, czy nieco bardziej radykalne rozwiązania. Zespół Efthimisa Karadimasa podpisał właśnie kontrakt z Season of Mist, co oznacza, że czeka nas następca znakomitej „Cassiopei” – podobno na początku 2021 roku.

– FACEBOOK
– YOUTUBE

INNO (Włochy) dark metal, doom metal:

Początkowo Inno tworzyli Marco Mastrobuono (gitara basowa), Elisabetta Marchetti (wokal, klawisze), Cristiano Trionfera (gitara) i Giuseppe Orlando (perkusja). Ci muzycy nagrali debiutancki album „The Rain Under” (2020) zwieńczony udanym coverem Pink Floyd „High Hopes”. Na płycie granie w stylu Katatonii, Amorphis przecina się z doomowym ciężarem gitar i progmetalowymi strukturami oraz mrocznymi klimatami á la Porcupine Tree. Wyjątkowego kolorytu piosenkom nadaje swoim krystalicznie czystym śpiewem Elisabetta Marchetti. Krótko przed końcem 2021 roku zespół Inno ogłosił powiększenie składu o drugiego gitarzystę, którym został Riccardo Gioggi. Weźmie on już udział w pisaniu utworów na drugi studyjny album grupy.

 WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE 

Zagrają:
DRACONIAN (Szwecja) doom metal
+
Nightfall (Grecja) melodyjny black metal
Inno (Włochy) dark metal, doom metal


Kiedy: 10 marca (czwartek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 11 marca (piątek) 2022
Gdzie: Gdańsk @ Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Drizzly Grizzly


Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (Warszawa)
– SKLEP DRIZZLY GRIZZLY (Gdańsk)


Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Drizzly Grizzly

– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *