Iron Maiden – Legacy Of The Beast Tour; Official Event, PGE Narodowy, 24.07.2022

Nowa data koncertu Iron Maiden w Polsce

Z przykrością informujemy, że koncert Iron Maiden zaplanowany na 11 czerwca bieżącego roku zostaje przełożony z powodu utrzymujących się obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. W ramach trasy Legacy Of The Beast zespół zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność. Informacje na temat supportów można znaleźć na stronie www.ironmaiden.com. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Menedżer zespołu Rod Smallwood komentuje;

Oczywiście zespół jest bardzo rozczarowany. Drugie lato bez trasy koncertowej Legacy jest bardzo trudne do zniesienia. Zespół przesyła wszystkim najlepsze życzenia, doskonale wiedząc, że Wy, fani, czujecie to samo. Jak wszyscy wiemy, realnie nie ma żadnej alternatywy, więc wykorzystamy ten czas, przygotowując się do niezapomnianej i jeszcze bardziej spektakularnej trasy Legacy w przyszłym roku, obiecujemy! Do tego czasu bądźcie bezpieczny i odpowiedzialni.

Jak informują organizatorzy, w ramach trasy Legacy Of The Beast Iron Maiden zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Wszystkie bilety zachowują ważność. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *