Itzy- gwiazda K-Pop na światowej trasie Born to Be 2024.

Światowa gwiazda K-Pop- Itzy ogłosiła dziś powrót na deski światowych scen! To gratka dla fanów tego gatunku! Koncert w Londynie już w kwietniu!

Itzy, czyli super gwiazdy K-Pop. Grupa, która zdobyła przychylność krytyków, ogłosiła dziś trasę koncertową: ITZY 2ND WORLD TOUR- BORN TO BE, zapierającej dech w piersiach serii elektryzujących występów w 18 krajach w Azji, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej tej wiosny i lata.

Born To Be 2024 World Tour

Lojalna armia fanów ITZY, znana jako MIDZY, będzie mogła usłyszeć po raz pierwszy na żywo wykonanie najnowszego minialbumu grupy- BORN TO BE, który ukazał się na początku tego miesiąca. Zawierający 10 nowych utworów, w tym aktualny utwór tytułowy Untouchable, „Born To Be” nie tylko jest pierwszym wydawnictwem grupy w 2024 roku, ale w dalszym ciągu podkreśla jej globalny zasięg. Album debiutuje na pierwszym miejscu światowej listy przebojów iTunes w 23 regionach zamorskich, w tym Stany Zjednoczone, Brazylia, Tajlandia, Francja i Australia. Album wyznacza także przełomowy moment dla ITZY, ponieważ po raz pierwszy w historii grupy zawiera solowe utwory każdej z artystek. Każda z dziewcząt brała udział w komponowaniu swojego solowego utworu, prezentując swoje muzyczne talenty i potwierdzając swoją odważną siłę twórczą.

Minialbum BORN TO BE powstał tuż po wydaniu albumu o tym samym tytule, a także zawierał solowe utwory, z których wszystkie zostały wydane z teledyskami, które obecnie mają łącznie około 21,1 miliona wyświetleń. BORN TO BE jest także kontynuacją poprzedniego minialbumu grupy KILL MY DOUBT, na którym znajdują się takie utwory jak „Bet On Me”, „None of My Business” i ulubiony przez fanów „CAKE”.

Nadchodząca światowa trasa koncertowa w pełni zadowoli fanów setlista z nową muzyką i ukochanymi hitami.
Czytaj także: Korn ogłosił mini trasę po UK. Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncerty

W ramach trasy artystki odwiedzą 5 europejskich miast:

24.04.2024 – Londyn, UK – OVO Arena Wembley
26.04.2024 – Paryż, Francja– Zénith Paris – La Villette
28.04.2024 – Berlin, Niemcy – Velodrom
1.05.2024 – Amsterdam, Holandia – AFAS Live
4.05.2024 – Madryt, Hiszpania – Palacio Vistalegre

Sprzedaż biletów rozpocznie się 2 lutego na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *