James Blunt powróci do Polski na jeden koncert

Charakterystyczny głos Jamesa Blunta, tak dobrze znany w przeboju wszech czasów „You’re Beautiful”, zabrzmi 10 lipca 2024 roku w COS Torwar w Warszawie. Artysta zaśpiewa też swój najnowszy megahit „Beside You”.

James Blunt, właściwie James Hillier Blount brytyjski piosenkarz, grający muzykę z pogranicza rocka, soft rocka, folk rocka z elementami soulu. Były oficer armii brytyjskiej, w 1999 roku stacjonował w oddziałach Life Guards w Kosowie.

James Blunt zagra w Polsce

Pierwszy koncert Blunta w Polsce odbył się 19 lutego 2009 roku w Sali Kongresowej w Warszawie[6]. 18 czerwca 2011 roku wystąpił na Life Festival Oświęcim. 7 marca 2020 odbył koncert w Gliwicach w ramach trasy Once Upon a Mind Tour.

„Who We Used to Be” to najnowszy – siódmy album studyjny angielskiego piosenkarza, wydany 27 października 2023 roku nakładem Atlantic Records. Poprzedziło to wydanie trzech singli, w tym głównego singla „Beside You”. Album wydany wraz z quasi-pamiętnikiem Blunta Luźno oparty na wymyślonej historii.

„Beside You” to główny singiel siódmego studyjnego albumu piosenkarza, utwór luźno interpoluje „Alla Luce Del Giorno” włoskiego kompozytora Ennio Morricone.

James Blunt wydał niedawno książkę „Loosely Based On A Made-Up Story”.
Zainspirowana została prawdziwymi wydarzeniami, ale nie jest biografią – jak pisze sam autor. Za to jest, jak określa, „nie-pamiętnikiem opartym na wymyślonej historii”. Sam tytuł więc – przewrotny i żartobliwy – oddaje charakter muzyka, który ma duży dystans do siebie i własnej twórczości.
James odkrywa w książce swoje najbardziej burzliwe anegdoty, zagłębia się we własne fascynujące życie, począwszy od korzeni w Norfolk i ekscentrycznej rodziny, przez wybryki w szkole z internatem i źle ocenianej służby wojskowej, aż do sławy muzyka i eskapad z tras koncertowych.
Dla wszystkich największych fanów Jamesa Blunta to pozycja obowiązkowa. Książka ukazała się się również w Polsce, na razie w wersji angielskojęzycznej.
James Blunt w przyjedzie do Polski na jedyny koncert!

Szczegóły koncertu: James Blunt w Warszawie 2024

10 lipca 2024 – James Blunt –  COS Torwar, Warszawa Bilety


Więcej informacji na oficjalnym profilu Prestige MJM www.prestigemjm.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *