Japońskie Hanabie zagra jeden koncert w Polsce

Autorki wydanego w 2021 roku “乙女改革” zameldują się 11 sierpnia w Warszawie.

Hanabie określają swoje brzmienie jako harajuku-core, czyli mieszankę metalcore’u oraz hardcore’u w japońskiej aranżacji. Dziewczyny nie przejmują się niczym. Biorą z metalcore’u to, co chcą i – przy użyciu odległych od rzeczonego nurtu wpływów – formują własny świat. Jest w tym nieludzka wręcz słodycz, jest kontrolowany chaos, są też liczne elementy zaskoczenia. One nie myślą o muzyce konwencjonalnie, tylko rzucają wszystkie karty na stół.

Hanabie zagrają w Polsce już tego lata! Bilety na warszawski koncert trafią do przedsprzedaży 26 maja o 11:00 na: https://knockoutmusicstore.pl/ (druki kolekcjonerskie)

HANABIE (Japonia) harajuku-core:

Główną łatką używaną przy opisywaniu Hanabie jest oczywiście metalcore, ale zawężanie Japonek wyłącznie do przymiotów tego nurtu byłoby niesprawiedliwe. Bo tutaj nie ma miejsca na wąskie spektrum muzycznych trików. Powstała w 2015 roku formacja do metalcore’owej bazy dorzuca j-pop czy j-rocka, a gdy ma taką ochotę, topi wszystko w bardzo kolorowych beatach z okolic trapu. Zero ograniczeń i czysta zabawa. Brzmi beztrosko, ale działa bez zarzutu, bo Hanabie to po prostu wulkan energii.

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090249012483

Instagram: https://www.instagram.com/ha_na_bie_/

Zagrają: HANABIE (Japonia) harajuku-core

Kiedy: 11 sierpnia (piątek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Organizator: Knock Out Productions

BILETY

Bilety będą dostępne w sprzedaży od 26 maja (11:00) na: https://knockoutmusicstore.pl/

Cena: 79/89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *