Jedyny koncert Crowbar w Polsce już w sierpniu.

Pionierzy sludge metalu powracają do Polski! Jeden z najważniejszych zespołów metalowych w historii – Crowbar wystąpi już w sierpniu w Katowicach w towarzystwie polskich formacji: Las Trumien i Devil In The Name
CROWBAR (USA) – sludge metal

Wszystko zaczęło się w 1989 roku w Nowym Orleanie od The Slugs. Początkowo grali covery Judas Priest i Iron Maiden, ale Kirk Windstein szybko zapragnął tworzyć własną muzykę i tak właśnie narodził się Crowbar. Przez blisko 30 lat działalności stali się prawdziwą klasyką na scenie doom/sludge metalowej, nazywani przez wielu prekursorem sludge metalu. Przez prawie trzy dekady nazwa Crowbar była synonimem HEAVY. W swojej dyskografii zebrali dotychczas 12 albumów studyjnych, zjeździli cały świat grając u boku takich gwiazd jak Pantera, Black Label Society czy Hatebreed.

Crowbar aktualnie promuje swój dwunasty albumstudyjny, zatytułowany „Zero and Below”z marca 2022 roku.

LAS TRUMIEN (PL) – sludge, doom metal

Las Trumien aktualnie promuje swoje drugie wydawnictwo studyjne „Głód zabijania” wydany w marcu bieżącego roku nakładem Piranha Music.

DEVIL IN THE NAME (PL) – stoner, doom metal

Devil in the Name powstał w 2013 roku w Katowicach. Jako inspirację zespół przywołuje twórczość Black Sabbath, Motorhead, Danzig, Pentagram i Kyuss. Grupa ma na swoim koncie pierwsze wydawnictwo studyjne „Devil in the Name” z 2018 roku i zapowiadają wydanie albumu .

Zapowiada się niezwykle ciężki wieczór, pełen amerykańskiego południowego metalu!

CROWBAR w Katowicach – szczegóły koncertu:

CROWBAR
+ Las Trumien
+ Devil In The Name
8.08.2023
Katowice, P23

BILETY: https://bit.ly/CROWBAR_KATOWICE

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *