Jeremiah Kane wystąpią przed Hanabie

Hanabie zameldują się 11 sierpnia w Warszawie z nowym albumem i Jeremiah Kane w roli supportu. Hanabie wydadzą swoją najnowszą płytę 26 lipca, a kilkanaście dni później przyjadą do klubu Hydrozagadka w towarzystwie Jeremiah Kane.

Bilety na warszawski koncert Hanabie oraz Jeremiah Kane są dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/hanabie (druki kolekcjonerskie).

HANABIE (Japonia) harajuku-core:

Główną łatką używaną przy opisywaniu Hanabie jest oczywiście metalcore, ale zawężanie Japonek wyłącznie do przymiotów tego nurtu byłoby niesprawiedliwe. Bo tutaj nie ma miejsca na wąskie spektrum muzycznych trików. Powstała w 2015 roku formacja do metalcore’owej bazy dorzuca j-pop czy j-rocka, a gdy ma taką ochotę, topi wszystko w bardzo kolorowych beatach z okolic trapu. Zero ograniczeń i czysta zabawa. Brzmi beztrosko, ale działa bez zarzutu, bo Hanabie to po prostu wulkan energii.

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090249012483

Instagram: https://www.instagram.com/ha_na_bie_/

JEREMIAH KANE (Polska) synthwave, trance metal:

Wyobraźcie sobie, że któregoś dnia budzicie się w portalu do lat 80. Kiedy już z niego wyjdziecie, powitają was melodie na pograniczu skrajnie jaskrawego pastelowego synthu i napędzanego riffami o rockowej podbudowie metalu. Za te melodie odpowiada Jeremiah Kane. Ich synthwave jest maksymalnie wierny konwencji, a jednocześnie szczera i pełna insajderskich nawiązań – to nerdy pełną gębą, a czy nie kochamy konwencji retro właśnie za easter eggi i puszczanie oka do słuchaczy?

Facebook: https://www.facebook.com/jrmhmusic

Instagram: https://www.instagram.com/jeremiahkane_official/

Zagrają:
HANABIE (Japonia) harajuku-core
+
Jeremiah Kane (Polska) synthwave, trance metal

Kiedy: 11 sierpnia (piątek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne w sprzedaży na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *