Jesienny koncert In Flames w Katowicach

In Flames wystąpi w Polsce 15 listopada, w towarzystwie At The Gates, Imminence oraz Orbit Culture! 

n Flames zaprezentowali niedawno singiel „State Of Slow Decay” (Nuclear Blast Records) i potwierdzili w mediach społecznościowych, że pracują nad nowym albumem. Wydawnictwo będzie wyczekiwanym następcą trzyletniej już płyty – „I, The Mask”

W roli supportów grupy zagrają At The Gates, promujące obecnie ubiegłoroczny album„The Nightmare Of Being” (NBR) oraz Imminence i Orbit Culture.

Bilety trafią do sprzedaży 5 sierpnia (11:00) w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)

IN FLAMES (Szwecja) melodic death metal:

No i cóż, że aż ze Szwecji? Kariera In Flames od lat układa się iście bajkowo – serio, można by o tym nakręcić poruszający obraz dla całej rodziny. Zaczynając od death metalu, stopniowo pokonywali kolejne szczeble popularności, a przy okazji zmieniali się, dokładnie tak jak zmieniasz się każdy z nas. 

Prześlizgiwali się przez najróżniejsze nurty, docierali do publiki, o jakiej typowy zespół metalowy może pomarzyć i zawsze robili to dla siebie. Nowy singiel grupy, “State of Slow Decay” przypomina wszystkim o złotych czasach “Whoracle” czy “Clayman”, ale nawet w nieco nostalgicznej odsłonie ten skład nie dziadzieje. Wręcz odwrotnie – mają więcej energii niż kiedykolwiek. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

AT THE GATES (Szwecja) melodic death metal: 

Na pierwszej – w tym roku już trzydziestoletniej – płycie At The Gates Tomas Lidnberg przekonywał, że królestwo odeszło. Był w błędzie, bo królestwo At The Gates ma się dobrze, a po reaktywacji Szwedzi kąsają równie agresywnie co w latach chwały. Pionierzy melodyjnego death metalu prosto z Goteborga wciąż potrafią wykrzesać gitarowy pasaż, którego nie przygotuje wam nikt inny, a piosenki piszą wciąż pełne pasji. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

IMMINENCE (Szwecja) metalcore, post-hardcore:

Imminence stanowią ciekawy łącznik między swoimi krajanami z At The Gates i In Flames a teraźniejszym podejściem do metalu. Z jednej strony ich metalcore z pewnością ma swoje źródło w klasycznym melodyjnym death metalu, ale z drugiej jest uzupełniany toną eklektyzmu – od post-hardcore’a przez rocka alternatywnego. Przyszłość metalu? Wysoce prawdopodobne. 

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

ORBIT CULTURE (Szwecja) progressive death metal, groove metal: 

Orbit Culture jest relatywnie młodą kapelą (na liczniku nie stuknęła im nawet dekada działalności), ale już zebrali spore grono fanów. Całkiem słusznie, bo mają wiele argumentów przemawiających za sympatią do nich. Czteroosobowa załoga bardzo zgrabnie miesza pompatyczność melodyjnego death metalu z wyczuciem groove godnym Gojiry czy Lamb of God. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
IN FLAMES (Szwecja) melodic death metal
+
At The Gates (Szwecja) melodic death metal 
Imminence (Szwecja) metalcore, post-hardcore
Orbit Culture (Szwecja) progressive death metal, groove metal 

Kiedy: 15 listopada (wtorek) 2022 
Gdzie: Katowice @ MCK, Plac Sławika i Antalla 1 
Bilety: 199/219 zł – przedsprzedaż, 240 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 5 sierpnia (11:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *