JUCHO czyli Justyna Chowaniak w trasie koncertowej

JUCHO – Justyna Chowaniak – wokalistka, autorka tekstów, poezji, muzyki, producentka i założycielka projektu Domowe Melodie, z którym w latach 2012-2018 podbiła serca polskiej publiczności zapowiada koncerty.

W ciągu sześciu lat Domowe Melodie pod batutą Justyny zagrały setki wyprzedanych koncertów w kraju, a także trasy po zakątkach Islandii, Portugalii oraz Niemiec. Oprócz warstwy muzycznej i producenckiej Jucho stworzyła szatę graficzną okładek płyt wydawnictwa oraz była odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię teledysków zespołu. W grudniu 2018 Justyna oficjalnie zakończyła działalność formacji, wydając pożegnalną książkę pt. „Nutny Pamiętnik”, której obie edycje wyprzedały się w błyskawicznym tempie, a sama książka została nominowana przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek do nagrody „Najpiękniejsza Książka Roku”.

JUCHO czyli Justyna Chowaniak ruszają w Polskę!

Justyna, po kilku latach przerwy w koncertowaniu powraca na scenę jako „JUCHO”. Podczas koncertu zaprezentuje nowe utwory, nie zabraknie również piosenek z repertuaru Domowych Melodii. Na scenie towarzyszyć Justynie będzie wyjątkowy skład w postaci kontrabasistów: Mateusza Wadowskiego i Tomasza Szymańskiego.

Mateusz Wadowski: kontrabasista klasyczny i jazzowy, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na co dzień współpracuje z orkiestrą Sinfonia Varsovia, Filharmonia Narodowa, oraz z Teatrem 6. Piętro, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Warszawską Operą Kameralną, Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Kiepury.

Zobacz również: Zakopower wystąpił w Krakowie ze specjalnym programem świątecznym

Tomasz Szymański: absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Kontrabasista Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus. Współpracował m.in orkiestrami Filharmonii Narodowej, Sinfonii Varsovii, Pan – European Philharmonia. Od 2021 roku jest członkiem zespołu Tango Nuevo Project oraz kwartetu jazzowego Jazzonans. Współpracuje z Teatrem 6. piętro w Warszawie.

Szczegóły trasy JUCHO 2024

  • 10.02.2024 Kino Halszka  · Szamotuły
  • 11.02.2024 Dom Kultury „Krzemień” w Szczecinie  · Szczecin
  • 14.03.2024 Scena Relax · Warszawa
  • 16.03.2024 Stary Maneż  · Gdańsk
  • 07.04.2024 Kinoteatr Rialto  · Katowice
  • 13.04.2024 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy  · Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *