Juwenalia Krakoskie 2023 rozpoczęte! Zobacz jak było w strefie Plaża

W Krakowie trwają Juwenalia. Jak widać nie straszne Wam to, że leje żabami, a temperatura spada prawie do punktu zamarzania wody.

Juwenalia Krakoskie 2023 rozpoczęły się w środę w strefie Plaża umieszczonej na Miasteczku Studenckim AGH. W czwartek dołączyła strefa Żaczek/UJ, przy klubie Żaczek. W obu strefach trwają niesamowite imprezy. Napisać, że już było rewelacyjnie to tak jakby nic nie napisać.

W środę na pełnym gazie wjechali KIZO, TRIBBS, PLANBE, ZEAMSONE. Zmarznięta publika szybko się rozgrzała i żywiołowo wspierała ulubionych artystów. W czwartek scenę opanowali PIOTR ZIOŁA ze swoim rewelacyjnym zespołem, RALPH KAMIŃSKI pokazał jak wygląda mistrzowskie połączenie zmysłowej muzyki z perfekcyjnie dopracowaną choreografią, a na koniec KRZYSZTOF ZALEWSKI rozpalił publikę do czerwoności swoją gitarą i genialnym głosem. Ale dużo atrakcji jeszcze na Was czeka.

Już dzisiaj kolejne koncerty. W Żaczku/UJ wystąpią JOCKER’S KINGDOM, DŻEM oraz HAPPYSAD. W strefie Plaża/AGH też zapowiada się niezła zabawa, a gwoździem programu będą BRACIA FIGO FAGOT. Ale prawdziwe apogeum emocji i wrażeń rockowych czeka na Was w sobotę, bo na scenę w strefie Plaża/AGH wjedzie na białym rycerzu NOCNY KOCHANEK, a wraz z nimi MYSLOVITZ, oraz legenda polskiej sceny LADY PANK. Gdyby jednak Wasze zmysły pragnęły tego wieczora innych doznań muzycznych, macie do wyboru jeszcze dwie imprezowe lokalizacje: w Żaczku/UJ wystąpią: JAN RAPOWANIE, OPAŁ, CHIVAS i BLAGA, a na strefa Polibuda/PK pojawią się GIBBS i KUKON oraz hiphopowy duet POLSKA WERSJA.

Finał Juwenaliów w niedzielę w strefie Żaczek/UJ przy niesamowitych dźwiękach SAD SMILES, IGO oraz BŁAŻEJA KRÓLA

Patronem Juwenaliów Krakoskich 2023 jest portal Liverock.pl.

Zobacz też – Juwenalia Krakoskie 2023 – relacja ze strefy Żaczek/UJ.

Krzysztof Zalewski na Juwenaliach 2023 w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *