Kamasi Washington wystąpi w Warszawie i Krakowie

Kamasi Washington w ramach Fearless Movement Europe Tour 2024 przyjedzie do Polski i wystąpi warszawskim Klubie Stodoła, oraz krakowskim Klubie Studio. Koncerty zaplanowane są na 3 listopada w Warszawie i dzień później, 4 listopada w Krakowie.

Kamasi Washington to multi-instrumentalista, kompozytor i frontman pochodzący z Los Angeles. Artysta zdobył światowe uznanie m.in. wydawnictwami „The Epic” (2015); „Harmony of Difference” (2017) oraz „Heaven and Earth” (2018), a film towarzyszący ostatniemu z nich zadebiutował w 2019 roku na słynnym festiwalu Sundance.

W 2020 roku Kamasi stworzył ścieżkę dźwiękową do dokumentu Michelle Obamy „Becoming”, co dało mu nominacje do nagród Emmy i Grammy. W tym samym roku Washington został współzałożycielem supergrupy Dinner Party, w skład której weszli również Terrace Martin, Robert Glasper i 9th Wonder. Ich imienna EP-ka również zdobyła nominację do Grammy w kategorii Best Progressive R&B Album.

Artysta ma na koncie koncerty na całym świecie oraz współpracę z takimi nazwiskami jak: Kendrick Lamar, Florence + the Machine czy Herbie Hancock. Jego najnowszy album „Fearless Movement”, zainspirowany tańcem i narodzinami jego pierwszej córki, ukaże się już 3 maja.

Bilety na koncert Kamasi Washingtona

Kamasi Washington wystąpi na dwóch koncertach w Polsce:

  • 3 listopada 2024 w Warszawie, Klub Stodoła
  • 4 listopada 2024 w Krakowie, Klubie Studio

Bilety na koncerty Kamasi Washington w Warszawie i Krakowie są już do zakupienia poprzez stronę organizatora: https://www.livenation.pl/artist-kamasi-washington-728557

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *