Kanadyjczycy z Archspire wystąpią dwukrotnie w Polsce

Niespełna pół roku po swojej ostatniej wizycie mistrzowie technicznego, death metalowego szaleństwa powracają do naszego kraju! Kanadyjczycy z Archspire latem wystąpią dwukrotnie w Polsce: 8 sierpnia w Krakowie i dzień później w Warszawie

Muzycy z Vancouver w swoim dorobku posiadają 4 albumy studyjne, a ich dyskografię zamyka “Bleed the Future” z 2021 roku. Przez 15 lat działalności zaliczyli wiele znaczących festiwali, na czele z takimi jak Brutal Assault, Summer Breeze, Hellfest czy Metaldays.

Ulubieńcy znanego aktora Jasona Momoa, w 2022 roku zdobyli nagrodę Western Canadian Music Award w kategorii Metal & Hard Music Artist of the Year, a my nie możemy się już doczekać na ponowną wizytę Kanadyjczyków, którzy w marcu roznieśli wręcz Hydrozagadkę.

W Warszawie u boku Archspire wystąpi deathcore’owe Signs of the Swarm.

Amerykanie w 2021 roku wydali swój czwarty w dorobku krążek “Absolvere”, ale wszystko wskazuje na to, że załoga z Pittsburgha intensywnie pracuje nad jego następcą. Udostępnione w ostatnim czasie we współpracy z wytwórnią Century Media single “Unbridled” oraz “Amongst the Low & Empty” wzmagają naszą ciekawość co do nowego materiału, a w koncertowych warunkach na pewno sprawdzą się celująco!

W Krakowie u boku Archspire wystąpią Fit For An Autopsy

W Krakowie u boku Archspire wystąpią również: doskonale Wam znany, deathcore’owy walec z New Jersey Fit For An Autopsy, który przed jesienną trasą z Thy Art Is Murder i Whitechapel na rozgrzewkę zagra latem dosłownie kilka koncertów w Europie i powoli będzie domykał cykl promocji ostatniego materiału “Oh What The Future Holds” oraz słoweński Within Destruction.

Zespół łączący slamming deathcore z elektroniką i wieloma innymi inspiracjami, którego każdy kolejny, muzyczny kierunek jest wielką niewiadomą z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów, a ich zeszłoroczny album “Lotus” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

ARCHSPIRE + Fit For An Autopsy, Within Destruction

8.08.23 / Kwadrat, Kraków


ARCHSPIRE + Signs Of The Swarm

9.08.23 / Hybrydy, Warszawa


Bilety w sprzedaży na www.winiarybookings.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *