KaRRamBa z nowym singlem. Kiedy premiera?

KaRRamBa we współpracy z MB Productions zakończył pracę nad najnowszym singlem „OHYDA!”, który jest najmocniejszym i najszczerszym kawałkiem KaRRamBy od lat i jednocześnie nowym singlem zwiastującym najnowszy album KaRRamBy, który ukaże się prawdopodobnie pod tym samym tytułem w 2024 roku.

„Kiedyś ziomek – dzisiaj ma wyjebane” – to jeden z cytatów pochodzący z tego kawałka, a skierowany do tych, którzy po nagłym wypadku zdrowotnym KaRRamBy szybko odwrócili się od niego, skreślając z listy żywych i zapominając o jego istnieniu.

KaRRamBa zapowiada singiel „OHYDA!”

To był rok 2021, kiedy jak wiecie odeszło bardzo wielu ludzi… KaRRamBa jednak nie odszedł, a dzięki koledze z dzieciństwa – Metalowemu Ordynatorowi – który po wielomiesięcznej terapii olejkami CBD własnej, oryginalnej receptury, postawił go na nogi i dzisiaj KaRRamBa wraca do świata żywych, nabiera mocy, pamiętając i doceniając wszystkich, którzy wiernie pozostali, wspierali i dodawali otuchy! Tym bardzo mocnym kawałkiem KaRRamBa podsumował obecny świat i wszystkich bezwartościowych ludzi. Premiera singla na początku przyszłego roku.

Zobacz również: KaRRamBa. Albo grubo, albo wcale

Dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego tym, którzy w najgorszych chwilach byli ze mną, pomagali i wspierali, a fałszywemu frajerstwu pokazuję dwa środkowe palce!

– mówi KaRRamBa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *