KaRRamBa zapowiada nową płytę. Jak brzmi „ESSA!??” z gościnnym udziałem Atora z Wideoprezentacji?

KaRRamBa wrzucił do sieci trailer nowego teledysku. Udostępniony fragment obnaża kwestie pandemii i problemy wywołane przez konflikt na wschodzie.

Jesteście gotowi na „sarkastyczny humor na temat dzisiejszych czasów w oldschoolowym stylu. Zaraza, wojna, atomowy Putin”? Kilka dni temu do sieci trafiło nowe nagranie KaRRamBy. W numerze gościnnie wystąpił Ator z kanału Wideoprezentacje! Prócz tego słynny raper porusza inne drażliwe społecznie kwestie: pandemii oraz wychwalania pewnego „złego pana” przez cześć uchodźców.

Nowy numer KaRRamBy. Zobacz kontrowersyjny trailer piosenkli „ESSA!??”!

Co robi opiniotwórczy Youtuber Krzysztof Ator Woźniak w teledysku rapera? Jak się okazuje internetowy twórca od wielu lat jest wielkim fanem KaRRamBy.

Z szacunku do Twórcy nawet nie pytałem, co będzie w utworze

-komentuje vloger.

kadr z wideo

Jak wynika z opisu teledysku, znajdą się w nim „przepowiednie o 3 dniach ciemności” oraz odniesienie do cyklicznego resetu cywilizacji.

Udostępniony fragment obnaża kwestie pandemii i brak szacunku niektórych Ukraińców do pomagających Polaków, przejawiający się wysławianiem pewnego „bardzo złego pana”.

Fragment utworu dotyczy freak MMA i między innymi zawodnika Mateusza Murańskiego. Ze względu na nagłą śmierć Młodego Murana KaRRamBa zmienił fragment zwrotki, co spowodowało przesunięcie premiery singla i video na 22.02.2023.

Premiera miała polecieć w miniony piątek i już wszystko było gotowe, ale uznałem, że trzeba być człowiekiem i w obliczu tragedii ominąć temat, który mógłby kogokolwiek zaboleć

-komentuje raper.

Singiel zwiastuje nowy album KaRRamBy, który ukaże się jeszcze w tym roku. „ESSA!??” powstała przy współpracy z MB PRODUCTIONS.

KaRRamBa to polski raper, autor tekstów, muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Pochodzący z Krakowa artysta, zanim zajął się rapem, zaliczył wiele metalowych składów, z którymi grał koncerty w małych klubach i na większych imprezach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *