Kawa? Piwo? Odzież? Na jakich produktach pojawia się logo Def Leppard?

Hardrock’owcy z Def Leppard nie dają o sobie zapomnieć nie tylko dzięki wydanemu w maju albumowi „Diamond Star Halos” i trwającej trasie koncertowej, ale także poprzez rozszerzanie granic rynku, na którym występuje ich logo. Okazuje się, że „Let’s Get Rocked” („zabawić się/zaszaleć”) można także przy użyciu… kosmetyków do makijażu i świec zapachowych.

Niespodzianka dla fanów z okazji 45-lecia zespołu

Limitowana kolekcja kosmetyków Def Leppard to wynik współpracy zespołu z marką Rock and Roll Beauty. Jak czytamy na stronie zespołu „Ta linia produktów odzwierciedla czasy kultowych gitar, strzelistych wokali i stadionowego rocka. 19-częściowa kolekcja jest mocno napigmentowana i zaprojektowana tak, aby nadać Wam wygląd gwiazdy rocka!”

Produkty dostępne są na poniższych platformach:

www.ulta.com

www.rockandrollbeauty.com

Kolekcja obejmuje palety cieni do powiek i cienie w sztyfcie, pomadki i olejki do ust, rozświetlacze, świece, pędzle i gąbki do makijażu, naklejki do paznokci, akcesoria i wiele innych.

Nie tylko Def Leppard…

Def Leppard nie jest pierwszym przedstawicielem muzycznego światka, który nawiązał współpracę z Rock and Roll Beauty. Swoją linię kosmetyków stworzył wcześniej Ozzy Osbourne.

Def Leppard i Motley Crue w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Trasa rozpocznie się w sobotę, 18 lutego 2023, w Meksyku. Oba zespoły udadzą się do Europy w maju i już 31 maja 2023 roku Def Leppard i Motley Crue zagrają w krakowskiej TAURON Arenie.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FLiveNationPL%2Fposts%2Fpfbid02RQQ1UbHuFcYegvoo4DJN7WPpqf8z36ZJs1NXoJ38WZNz9PiRGDW4bP8GYUxy12NTl&show_text=true&width=500

Bilety:

  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: Czwartek, 27 października od godz. 10:00;
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: Piątek, 28 października od godz. 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *