Kerry King wystąpi na Mystic Festival 2024

Nie trzeba go przedstawiać – Kerry King wraca na scenę z nowym zespołem i jeden z pierwszych koncertów w Europie zagra na Mystic Festivalu.

Kerry King, jedna z najważniejszych gitar thrash metalu, filar potężnego Slayera, nareszcie wraca do gry. Album „From Hell I Rise”, zapowiadany na połowę maja, otwiera nowy, solowy rozdział jego kariery. Nie znaczy to oczywiście, że King będzie sam na scenie, bo zebrał znakomity skład – na bębnach towarzyszy mu druh ze Slayera, czyli Paul Bostaph (również Testament, Exodus i Forbidden), na drugiej gitarze gra Phil Demmel (znany z Machine Head i Vio-Lence), a na basie Kyle Sanders (Hellyeah). Głosem zespołu Kerry’ego Kinga jest Mark Osegueda, doskonale znany fanom thrash z grupy Death Angel. Muzyka? Dokładnie taka, jakiej spodziewać się można po Kingu – thrash z piekła rodem, wysokooktanowa kontynuacja tego, co robił w Slayerze.

Jeżeli zastanawialiście się, kim był tajemniczy Very Special Guest, anonsowany przez nas na plakacie – to właśnie on: Kerry King we własnej osobie! Ale uwaga, ze względów logistycznych jego koncert będzie miał miejsce w sobotę, 8 czerwca na Scenie Głównej, nie w piątek, jak wcześniej anonsowaliśmy. Swoją drogą, na 7.06 też szykujemy dla was nie lada atrakcję, o czym dowiecie się już w przyszłym tygodniu.

Przypominamy również o koncertach Passage to Mystic Festival 2024, na których wystąpią: Samael grający „Passage”, Shining grający „Blackjazz” oraz Yoth Iria.

22.02.2024 – Kraków, Kamienna 12
23.02.2024 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
24.02.2024 – Gdańsk, B90
25.02.2024 – Warszawa, Progresja

Bilety:

Bilety dostępne są na knockoutmusicstore.pl, ebilet.pl oraz b90.pl (Gdańsk).

Ceny biletów:

129 zł – przedsprzedaż

140 zł – w dniu koncertu

Przed koncertem w Gdańsku, w klubie Drizzly Grizzly, obok B90, odbędzie się finał konkursu Road to Mystic – wstęp na ten koncert jest darmowy dla wszystkich zainteresowanych.

Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca. W programie m.in. Megadeth, Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Kreator, Kerry King, Satyricon, Enter Shikari, Body Count, Accept, Biohazard, Chelsea Wolfe, Furia, Fear Factory, Leprous, Thy Art Is Murder, Graveyard, Sodom, Zeal & Ardor, Orange Goblin, Life Of Agony, Lord Of The Lost, Insomnium, Terrorizer, Vio-Lence, Suffocation, Twin Temple, High On Fire, Mysticum, Asphyx, Crowbar, Kadavar, Textures, Blackgold, High Vis, Villagers Of Ioannina City, 1000mods, Until I Wake, Hanabie, Wargasm, Crystal Lake, Dool, Vltimas, Blasphemy, Bewitched, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Bob Vylan, Mork, Owls Woods Graves, Mānbryne, Gutalax, Ghøstkid, Skalmold, Gaupa, The Shits, Zamilska, Humanity’s Last Breath, Sanguisugabogg, Cage Fight, Ithaca, Endseeker, Lik, Wayfarer, Five The Hierophant, Lamp of Murmuur, Evil Invaders, Party Cannon, Dodsrit, Witching, Wyatt E., Dvne, Scowl, Slope, The Last Decade, Massive Wagons, Ditz, ten56, Trepaneringsritualen, The Broken Horizon, Múr, Nakkeknaekker, My Diligence, Schizma, Totenmesse, Wij, Ampacity, Sznur, Embrional, Hellfuck, .Wavs i Misguided.

Więcej informacji i bilety: http://www.mysticfestival.pl

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *