Kim Petras wystąpi w Polsce w ramach trasy Feed The Beast Tour

Międzynarodowa sensacja muzyki pop i doceniona przez krytyków autorka tekstów, Kim Petras zaprasza na swoją trasę koncertową Feed The Beast World Tour, wyprodukowaną przez Live Nation.

Północnoamerykańska część trasy rozpoczeła się 27 września w Austin w Teksasie, a następnie artystka wystąpiła m.in. w Miami, Bostonie, Brooklynie, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Nashville, Houston i San Diego.

Następnie Kim wyruszyła w brytyjsko-europejską część trasy, która rozpoczeła się 13 lutego w Birmingham w Wielkiej Brytanii, a następnie przeniesie się m.in. do Manchesteru, Londynu, Brukseli, Paryża, Kolonii, Amsterdamu, Mediolanu i Warszawy.

Zobacz również: Tarja zapowiada reedycją albumu „What Lies Beneath”

O albumie Kim Petras Feed The Beast

15-utworowy album pełen popowej perfekcji, “Feed The Beast”, zawiera najnowszy przebój Kim „Alone” z udziałem ikony hip-hopu Nicki Minaj, platynowy przebój z Samem Smithem „Unholy”, viralowe hity uwielbiane przez fanów, takie jak body-positive „Coconuts” i mocny bitowy singiel „brrr”. Album zawiera również współpracę z gwiazdą alt-popu BANKS w utworze „BAIT” oraz długowyczekiwane nowe utwory, takie jak „King of Hearts” i „uhoh”. Płyta “Feed The Beast” (Republic Records/Amigo Records) jest już dostępny w przedsprzedaży.

Album “Feed The Beast” i światowa trasa koncertowa uzupełnią przełomowy rok dla artystki, który obejmował zdobycie pierwszej nagrody GRAMMY (za utwór „Unholy”), udział w Gali Met jako gość Marca Jacobsa i pojawienie się na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit.

Kim stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów muzycznych, prowadząc niezwykle dynamiczną karierę z szeregiem uznanych przez krytyków singli i projektów, ponad dwoma miliardami globalnych streamów, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz hojnymi pochwałami od głównych mainstreamowych mediów i opiniotwórców na całym świecie.

Kim Petras w Polsce. Data, miejsce, bilety

Laureatka nagrody Grammy za przebój „Unholy”, Kim Petras już wkrótce zawita do Polski, aby rozpalić serca swoich fanów. Koncert odbędzie się 2 marca w Hali EXPO XXI w Warszawie.

Bilety są dostępne tutaj: https://www.livenation.pl/artist-kim-petras-1137883

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *