King Nun – punkrockowa sensacja na żywo w Polsce

Założony w 2013 roku przez grupę szkolnych przyjaciół, King Nun szybko przekształcił swoją pasję i wzajemne inspiracje – od Richarda Hella po Sonic Youth – w unikatowy styl, który zdefiniował ich miejsce na scenie indie-punkowej. Już wkrótce zagrają w Polsce.

Debiutancki album King Nun, Mass, został okrzyknięty przez krytyków muzycznych jako „brutalny i genialny”, a zespół zdobył uznanie na żywo, zdobywając tytuł „Best Rock Newcomers” podczas Bonnaroo Festival i wspierając ikony rocka jak Foo Fighters.

King Nun zagra w Polsce

Po przerwie spowodowanej pandemią King Nun powraca z nowym albumem „Lamb”, który nie tylko oznacza ewolucję ich brzmienia, ale także wprowadza nowego członka zespołu i świeże, bardziej intensywne dźwięki, nie tracąc przy tym charakterystycznych melodyjnych refrenów.

Zobacz również: M Huncho – długo wyczekiwany koncert w Polsce

Nie przegap okazji, by doświadczyć na żywo niepowstrzymanej energii i pasji King Nun, które uczyniły ich jednym z najciekawszych zespołów rockowych naszych czasów. Bilety są już dostępne – dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną punkrocka i emocji!

King Nun w Polsce – data, miejsce, bilety

Live Nation ma zaszczyt zaprosić na energetyczny koncert brytyjskiego zespołu punkrockowego King Nun, który odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku w klubie Chmury w Warszawie. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będą dostępne w sprzedaży ogólnej od wtorku, 7 listopada, począwszy od godziny 12:00, wyłącznie na platformie LiveNation.pl oraz w systemie Ticketmaster.

Zobacz również: Ich troje. Brytyjskie trio The XCERTS wystąpi w Polsce już wkrótce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *