Kiss wraca do koncertowania. Tym razem w formie hologramów

Członkowie legendarnego zespołu Kiss, mimo ogłoszenia zakończenia aktywności muzycznej miesiąc temu, nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Grupa ogłosiła powrót do koncertowania.

Paul Stanley, wokalista i gitarzysta grupy, ujawnił plany dotyczące ekspozycji swoich malarskich dzieł artystycznych. Tymczasem Gene Simmons, basista Kiss, twierdzi, że nie odchodzi na muzyczną emeryturę i przedstawił swój nowy muzyczny projekt.

Kiss wznawia działalność muzyczną. Gene Simmons ma solowy projekt

Po finalnym koncercie Kiss, który odbył się 2 grudnia 2023 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku, zespół przygotowuje się do innowacyjnego powrotu w 2027 roku – tym razem w formie hologramów, zamiast tradycyjnego występu na żywo.

Zobacz również: Saxon prezentuje nowy teledysk przed premierą albumu „Hell, Fire And Damnation”

Gene Simmons już zapowiada kontynuację swojej muzycznej kariery z nowym zespołem. Basista Kiss zagra 26 kwietnia na festiwalu Summer Breeze w Sao Paulo, w Brazylii. Na scenie dołączą do niego Brent Woods, Zach Throne oraz perkusista Brian Tichy. Fani mogą spodziewać się zarówno hitów Kiss, jak i nowości od nowo powstałego zespołu.

Zobacz również: KISS w Krakowie. Ostatnia eksplozja mistrzów rocka

Paul Stanley skupia się na malowaniu

Paul Stanley, z drugiej strony, skupia się na swojej pasji do malarstwa. Artysta planuje dwie wystawy swoich dzieł – pierwsza odbędzie się 23 lutego w Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood, a druga dzień później w Boca Raton Town Center Mall. To okazja dla fanów, by zobaczyć inną twórczą stronę muzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *