KK’s Priest na jedynym koncercie w Polsce!

13 lipca na jednym koncercie w Polsce wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest – gitarzysta K.K. Downing oraz wokalista Tim „Ripper” Owens. 

Zespół KK’S PRIEST to potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy – K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja).

Grupa promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album „The Sinner Rides Again”.

Czytaj również: KK’S PRIEST udostępnia singiel „Strike Of The Viper” z albumu „The Sinner Rides Again”

K.K. Downing z Judas Piest rozstał się w 2011 roku po ponad 40 latach współpracy. W 2020 roku założył grupę KK’s Priest, z którą zadebiutował w kolejnym roku za sprawą krążka „Sermons of the Sinner”. We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, drugi już w dorobku formacji album, “The Sinner Rides Again”. Krążek zyskał bardzo dobre recenzje na całym świecie: „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.”

Album zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez K.K. Downinga, a całość zmiksowana/zmasterowana została przez Jacoba Hansena. W marcu formacja promować będzie ten krążek na trasie w USA, a następnie wystąpi na największych europejskich festiwalach.

Czytaj również: KK’s Priest rozbujało Bloodstock Festival! Zobacz galerię z tego koncertu!


Grupa zachwyca swoją rewelacyjną formą koncertową, o czym przekonać będzie można się już lipcu, kiedy zespół zagra we wrocławskim klubie A2, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza
KK’S PRIEST
13.07.2024 – Wrocław, A2
Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów: 280 zł (przedsprzedaż) / 310 zł (w dniu koncertu)

Bilety już w sprzedaży na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html
(KOLEKCJONERSKIE)
www.Eventim.pl
www.ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *