KK’s Priest rozbujało Bloodstock Festival! Zobacz galerię z tego koncertu!

Zespół KK’s Priest dało doskonałe show na Bloodstock Festival 2023. Legenda w wyśmienitej formie! Zobacz galerię z ich koncertu na festiwalu w Catton Hall.

Chociaż KK’s Priest znaleźli się na festiwalu jako zastępstwo dla zespołu Helloween, trzeba przyznać, że zrobili na nas niesamowite wrażenie. Panowie dali znakomite show niedzielnego popołudnia (13.08.2023) na Bloodstock Open Air Festival! Były ognie, były wybuchy i utwory, które wszyscy znamy.

KK’s Priest na Bloodstock Open Air Festival 2023

KK’s Priest to zespół, w którym dowodzi sam K.K. Downing– jeden z filarów Judas Priest. K.K. Priest wystartowała w 2020 roku, działając prężnie i koncertując nie tylko na festiwalach. Grupa udowodniła nam, że można grać stare i nowe rzeczy, bawiąc się przy tym wyśmienicie. Chociaż K.K’s Priest pojawiło się na Bloodstocku jako zastępstwo, muzycy dali z siebie wszystko, żeby ich koncert zapadł w pamięć. Zespół jest niesamowicie żywiołowy a sam K.K. Downing uświadamia nam, że jeśli chodzi o rock’n’roll, to tutaj absolutnie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych! Zespół zaprezentował utwory ze swojej pierwszej płyty „Sermons of the Sinner”, nadchodzącej płyty „The Sinner Rides Again”, ale również klasyki, które znamy pod szyldem Judas Priest.

Zobacz galerię z koncertu Sepultury na Bloodstock Open Air Festival 2023

KK’s Priest wyrusza w trasę!

KK’s Priest już niebawem wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii. „Priests, Killers and Witches UK 2023 Tour” to połączone siły zespołów K.K. Downinga, Paulo Dianno oraz Burning Witches! Trasa rusza już w październiku.

  • 07 październik – BIRMINGHAM – O2 INSTITUTE
  • 08 październik – GLASGOW – SWG3
  • 10 październik – NOTTINGHAM – ROCK CITY
  • 11 październik- MANCHESTER – O2 RITZ
  • 12 pażdziernik – LONDON – O2 SHEPHERD’S BUSH EMPIRE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *