Oryginalny skład BIOHAZARD pracuje nad nowym albumem

Billy BIO z BIOHAZARD kontuzjowany podczas koncertu

Biohazard niedawno połączył siły z oryginalnym wokalistą i basistą Evanem Seinfeldem, przywracając do klasycznego składu Seinfelda, wokalistę i gitarzystę Billy’ego Graziadei, gitarzystę Bobby’ego Hambela i perkusistę Danny’ego Schulera.

Niedawno dowiedzieliśmy się również, że zespół planuje napisać i nagrać nowy materiał na ich pierwszy nowy album od 2012 roku, planując film dokumentalny, gadżety i trasę koncertową.

Teraz, w nowym wywiadzie dla Le Coin Metal, przeprowadzonym podczas festiwalu Lokerse Feesten 2023 w Belgii, Hambel potwierdził, że kwartet rzeczywiście pracuje nad nową muzyką: „Inspiracja pochodzi z tych koncertów. Bycie razem, świętowanie i robienie wszystkiego razem, te koncerty są świetne. Bawimy się dobrze, ale teraz czujemy wibracje tłumu, a to przenika nam do kości”.

Billy również wtrącił się: „Dla mnie to całkiem fajne, ponieważ jedynym powodem, dla którego zrobiłem BillyBio – solowy projekt Billego – jest to, że nie było Biohazard, a piosenki, które bym stworzył byłyby po prostu utworami BillyBio. Więc powrót z tymi chłopakami jest jak… Fajnie jest mieć inne ujście dla mojej muzyki. Nowa płyta, wkrótce… Biohazard”

Biohazard, Dog Eat Dog, Terror, Schizma, Get The Shot zagrali energetyczny koncert w Progresji [ZDJĘCIA]

Gitarzysta Biohazard, Billy Bio, miał poważny wypadek podczas ostatniego koncertu zespołu w O2 Academy Islington. Według Bio w tweecie, został upuszczony na głowę przez ochronę podczas koncertu i nie pamięta całej nocy. Otrzymał pomoc medyczną w związku z kontuzją, ponieważ utrata pamięci po upadku na głowę brzmi groźnie.

„Dziękuję Londynowi za niesamowity występ! Świetnie się bawiłem, dopóki ochrona nie upuściła mnie na głowę!” napisał Bio. „Dziękuję @o2acadislington, nie pamiętam dzisiejszej nocy, tylko ten film. Hahaha”

Megadeth i niedawno zjednoczony klasyczny skład Biohazard pierwotnie ogłosili pięć koncertów na wrzesień. Duet podwaja teraz swoją trasę koncertową po Stanach Zjednocznych , dodając ciąg dat między 17 września a 5 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *