Klub U Bazyla w Poznaniu kończy działalność?

Klub U Bazyla z końcem 2022 roku zakończy działalność w dotychczasowej lokalizacji. Z dniem 31 grudnia wygasa umowa najmu w lokalizacji Norwida 18A.

Przykra wiadomość dla bywalców poznańskiego klubu „U Bazyla”. Tomasz „Bazyl” Cygański, właściciel najpopularniejszego poznańskiego klubu koncertowego „U Bazyla” za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał dziś przykrą i zaskakującą wiadomość:

Pierwszy klub Tomasza „Bazyla” Cygańskiego powstał w 1997 roku, był to B 52’s na ul. Długiej. Dwa lata później w 1999 przy ulicy Ratajczaka nastąpiło otwarcie klubu „U Bazyla”, który pod tą nazwą funkcjonuje do dziś.

Wraz z końcem lipca 2016 roku, klub pożegnał się z dotychczasową lokalizacją w której stacjonował przez ostatnie czternaście lat – podwórzem przy ul. Św. Wojciech.

26 sierpnia 2016 roku, Klub u Bazyla oficjalnie otworzył nowy rozdział swej działalności, przenosząc się do budynku przy ul. Norwida 18A na poznańskich Jeżycach.

Pod znakiem zapytania stanęła kontynuacja działalności legendarnego i najpopularniejszego w Polsce poznańskiego klubu koncertowego, z niemal dwudziestopięcioletnią historią.

Kibicujemy i trzymamy kciuki, żeby klub wrócił do działalności w nowym miejscu z równie świetnymi wydarzeniami ściągającymi fanów koncertów z całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *