Klubowe brzmienia Live Nation: THE FALL OF TROY, BOYWITHUKE, WESTERMAN w Polsce

The Fall of Troy zagra koncert w Polsce

Zespół The Fall of Troy powstał w 2001 roku, początkowo pod nazwą The 30 Years War. Przez następne 9 lat wydali cztery albumy studyjne. Komercyjny szczyt zespołu nastąpił dzięki singlowi „F.C.P.R.E.M.I.X.”, który ukazał się w 2005 roku i znalazł się w grze Guitar Hero III. Po licznych perypetiach, konfliktach interpersonalnych, zmianie basisty oraz uzależnieniu od narkotyków i alkoholu, The Fall of Troy rozpadł się w 2010 roku, by zreformować się w 2013 roku i wydać własnym nakładem piątą EPkę, „OK” w 2016 roku. Odświeżeni wolnością od wytwórni płytowych, koncertowali na całym świecie i kontynuowali pracę nad nową muzyką. Cztery lata później, w 2020 roku, samodzielnie wydali „Mukiltearth”, czyli zbiór ich najstarszych (z The 30 Years War) i najnowszych utworów razem.

12.08.2023 – WARSZAWA – VOODOO KLUB

BILETY W SPRZEDAŻY OD 28 KWIETNIA – NA LIVENATION.PL

Ogólna sprzedaż rozpoczęła się w piątek 28 kwietnia na www.LiveNation.pl o godzinie 11:00

BoyWithUke ogłasza trasę i zagra koncert w Polsce

BoyWithUke Jeśli szybko przejrzysz Tik Toka, możesz dowiedzieć się, że jest on artystą muzycznym, który pisze i produkuje całą swoją muzykę w swoim pokoju, w akademiku na GarageBand. Jednocześnie ukrywa on swoją twarz przed publicznością za pomocą charakterystycznej maski świetlnej.  Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że często publikuje „minutowe piosenki”, pisane w odpowiedzi na prośby fanów.  Jego największy do tej pory przebój został napisany po tym, jak fan skomentował „zrób piosenkę o toksycznych przyjaciołach, proszę”, a odpowiedzią był utwór „Toxic”. Piosenka opisuje, jakie to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że wszyscy twoi przyjaciele są beznadziejnymi ludźmi (ludźmi, bez których prawdopodobnie byłoby ci lepiej), ale myśl o byciu samemu sprawia, że czujesz się jeszcze gorzej. Piosenka eksplodowała w sieci, zdobywając #1 w Alternative Radio i osiągając ponad 1,5 miliarda globalnych streamów. Nie wspominając już o tym, że jego występ z „Toxic” stał się najczęściej oglądanym na platformie Genius wideo, z ponad 100 milionami wyświetleń.

W zeszłym roku artysta wyruszył w wyprzedaną międzynarodową trasę koncertową i wydał swój debiutancki album „Serotonin Dreams”, na którym znalazły się kolaboracje z Blackbear, mxmtoon, Powfu i innymi. Album jest kontynuacją poprzednich projektów Melatonin Dreams, Fever Dreams, Trouvaille EP i Faded EP (zawiera wiele utworów stworzonych w ramach jego projektu TikTok „minute long songs”). BoyWithUke rozpoczął rok 2023 swoim najnowszym singlem „Rockstar”, który pochodzi z jego ostatniego wydawnictwa – Antisocial EP.

13.08.2023 – WARSZAWA – KLUB PROGRESJA

BILETY W SPRZEDAŻY OD 5 MAJA – NA LIVENATION.PL
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 maja o godzinie 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 4 maja o godzinie 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 5 maja na www.LiveNation.pl o godzinie 10:00

WESTERMAN zawita do polski i zagra koncert w warszawskim klubie HYDROZAGADKA

Wśród dzieł sztuki, które wywarły największy wpływ na „An Inbuilt Fault” – drugi album Westermana jako Westermana – są dwa klasyczne filmy: alegoryczne arcydzieło Ingmara Bergmana z 1957 roku „Siódma pieczęć” oraz wnikliwy dramat socjologiczny Akiry Kurosawy z 1952 roku pod tytułem „Piętno Śmierci”. W zupełnie odrębny sposób każdy z tych filmów śledzi losy bohatera pogrążonego w kryzysie egzystencjalnym, przywołuje zawirowania i zastój, starannie kreśląc jego dążenia do samozrozumienia i urzeczywistnienia. W „A Lens Turning”, jednym z wyróżniających się utworów „An Inbuilt Fault”, Westerman komentuje podobny rodzaj niespokojnej podróży do centrum jaźni: „I don’t know who I am anymore,”, śpiewa. „Forgot what I was looking for/I’m noticing how the lens turns/More when I’m asking why.”

08.11.2023 – WARSZAWA – KLUB HYDROZAGADKA
BILETY W SPRZEDAŻY OD 05 MAJA – NA LIVENATION.PL
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 maja o godzinie 12:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 4 maja o godzinie 10:00
Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 5 maja na www.LiveNation.pl o godzinie 09:00
Westerman // An Inbuilt Fault

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *