Kolejna gwiaza Impact Festival 2019. Zobacz kto zagra w Krakowie

7. edycja Impact Festival odbędzie się 11 czerwca 2018 w TAURON Arenie Kraków. Niedawno poznaliśmy pierwszą gwiazdę imprezy, którą jest Tool.
Dziś dowiedzieliśmy się kto jeszcze wystąpi na imprezie.

Impact Festival 2019 to jeden z największych i najbardziej spektakularnych festiwali w Polsce, odbywa się od 2012 roku. Do tej pory w wydarzeniu wzięli udział m.in. Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Korn, Paramore czy Slipknot.

Impact Festival 2019: Znamy kolejną gwiazdę

Na kolejnej edycji Impact Festival wystąpi Alice in Chains, który promuje swój najnowszy album „Rainier Fog” wydany 24 sierpnia 2018.

Alice In Chains zdobyli wiele nominacji do Grammy, sprzedali ponad 20 milionów albumów i obok z Nirvany, Pearl Jam i Soundgarden, jako „Wielka Czwórka z Seattle”, zmienili brzmienie współczesnego rocka.

Wcześniej ogłoszono długo wyczekiwany przez polskich fanów koncert zespołu Tool.

Impact Festival 2019: Data i miejsce

Tool oraz Alice in Chains będzie główną gwiazdą 7. edycji Impact Festival. Zespoły wystąpią 11 czerwca 2019 roku (wtorek) na Tauron Arena Kraków, przy ulicy Stanisława Lema 7.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: DEEP PURPLE W POLSCE 2019

Impact Festival 2019: Bilety

Bilety na Tool w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 26 października o godzinie 10:00. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony livenation.pl. Z kolei przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation, ruszyła w środę, 24 października i potrwa do czwartku, 25 października.

Ceny biletów wynoszą 230 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *