Kolejni wykonawcy zasilają Rockstadt Extreme Fest. Kto tym razem dołączył do składu festiwalu w Rumunii?

Rockstadt Extreme Fest to największy tego typu festiwal we wschodniej części Europy. Zobaczcie, kto tym razem został dodany do listy artystów tej imprezy. Szykuje się aż 6 dni piekielnie dobrej zabawy!

Pozostało niecałe 80 dni do startu imprezy, a organizatorzy Rockstadt Extreme Fest się nie patyczkują i ogłaszają kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji imprezy. Jeśli tak ma wyglądać 10 rocznica największej metalowej imprezy we Wschodniej Europie, to koniecznie trzeba tam być! Zerknijcie na rozkład jazdy – prawda, że noworoczne fajerwerki przy tym festiwalowym składzie wypadają blado?

Rockstadt Extreme Fest, czyli metalowe serce Transylwanii

Rockstadt Extreme Fest odbywa się w Rumunii i jest największym metalowym świętem w tej części Europy. Tej imprezie towarzyszy niesamowity klimat, ponieważ odbywa się w sercu legendarnej Transylwanii! To nie tylko muzyka, ale też historyczne monumenty w zasięgu ręki! Rockstadt to również, świetna atmosfera i organizacja na wysokim poziomie. To wydarzenie może być świetnym powodem, żeby odwiedzić piękną Rumunię i spędzić swój wakacyjny urlop wśród dźwięków najlepszej muzyki.

Podczas Rockstadt Extreme Fest 2024 wystąpią między innymi: KreatorBehemoth, Sodom, Amon AmarthOpethTestamentThe Exploited, Dimmu BorgirAbbathParadise LostExodusKK PriestLeprous i wielu innych. Jest to także jedna z tych imprez, która stawia na różnorodność gatunkową i braku nudy. Zapewniamy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Organizatorzy poinformowali o kolejnych gościach, którzy pojawią się podczas tego wielkiego wydarzenia. Do line-upu dodano między innymi: SÓLSTAFIR, Urne, Lastelle i Take Offense. Przypominamy, że podczas sześciodniowego (!) metalowego szaleństwa wystąpi na trzech festiwalowych scenach ponad 100 zespołów. Także jest w czym wybierać.

Niestety z przyczyn niezależnych od organizatora zespoły: After The Burial i Devil odwołały swoje europejskie trasy i nie wystąpią na Rockstadt Extreme Fest.

Rockstadt Extreme Fest 2024. Daty, miejsce i bilety

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 30 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. Jest to największy festiwal metalowy w tej części Europy.

Ta impreza to również świetna alternatywa dla zachodnich festiwali, szczególnie biorąc pod uwagę cenę karnetów i noclegi (Będziemy Was informować, niebawem jak najlepiej się tam dostać, oraz co warto zobaczyć w okolicy).

Bilety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *