Koncert Another Pink Floyd Symfonicznie w ICE Kraków

Zapraszamy na Koncert jubileuszowy z okazji 15 lat istnienia Another Pink Floyd w ICE Kraków

Największe dzieła PINK FLOYD wykonane przez zespół rockowy z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w niezwykłych aranżacjach inspirowanych współczesną muzyką filmową, które zostały specjalnie opracowane na tę okazję. Usłyszycie przeboje Pink Floyd w wersjach, które nawiązują do brzmienia koncertowego największych przebojów Hansa Zimmera. Klimat, emocje, doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł, potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe oraz wizualizacje. Wszystko to przeniesie widzów w świat nieśmiertelnej muzyki Pink Floyd.

Koncert jubileuszowy – niemal 180 minut muzyki na żywo!

Na program koncertu zostaną wybrane utwory, które zdaniem zespołu generują największe pozytywne emocje, a w wersjach rockowo-symfonicznych zostaną one rozgrzane do granic możliwości. Shine On You Crazy Diamond, High Hopes, Comfortably Numb, Another Brick in The Wall, Time, Money, Dogs i wiele innych.

Gościnnie z zespołem Another Pink Floyd wystąpi Marek Raduli – najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce. Partie wokalne wykona Norman Power z towarzyszeniem Anety Łakomy, Maji Winkler, Katarzyny Kubiczek. Ponad 40 osób na scenie oraz widownia jednej z najpiękniejszych sal koncertowych w Polsce.

Zapraszamy na 15 urodziny Another Pink Floyd!

Another Pink Floyd na koncercie w Krakowie – gdzie, kiedy, bilety

Koncert jubileuszowy z okazji 15 lat istnienia Another Pink Floyd odbędzie się 23 marca 2024, o godz 19.00, w ICE KRAKÓW Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków.

Bilety już w sprzedaży na kupbilecik.pl, sklep eBilet.pl, ticketmaster.pl, eventim.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *