Koncert Madison Beer w ramach trasy „The Spinnin Tour” przeniesiony na COS Torwar!

Pierwszy polski koncert Madison Beer odbędzie się 5 marca 2024 roku w warszawskiej hali COS Torwar.

Wyjątkowym gościem występu w Polsce, a także podczas całej europejskiej trasy będzie polski artysta Jann, który coraz śmielszymi krokami zaczyna odnosić pierwsze sukcesy za granicą.

Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko.

Platynowe wyróżnienia i ponad 2,4 miliarda streamów na świecie, a teraz aż 52 koncerty w Europie i Ameryce… Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy “The Spinnin Tour”, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki. Koncert odbędzie się na dodatek w dniu jej 25. urodzin – 5 marca 2024 roku

W ciągu mniej niż 2 dni od startu ekskluzywnej przedsprzedaży Madison Beer wyprzedała koncert w klubie Progresja, w związku z czym wydarzenie zostaje przeniesione na halę COS Torwar w Warszawie. Zmianie nie ulega termin koncertu 5 marca 2024 roku, a zakupione do tej pory bilety zachowują ważność i gwarantują wstęp na miejsca stojące na płycie. Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna pula biletów, w tym siedzące na trybuny.

Bilety w cenie od 169 zł (miejsca siedzące) oraz 199 zł (miejsca stojące) są już dostępne w ogólnej sprzedaży na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

BILETY (PŁYTA + TRYBUNY)
Fource.pl: https://bit.ly/48KOgJi (PŁYTA + TRYBUNY)
GoOut: eBilet: Eventim: Ticketmaster

Plan wydarzenia:
18:00 – drzwi
20:00 – Jann
21:00 – Madison Beer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *