Konstelacje prezentują swój album „Zenit”. Premiera już na początku czerwca

Warszawska grupa Konstelacje powraca ze swoim drugim albumem „Zenit”. To świeża dawka emocji i melodii. Premiera już 3 czerwca!

3 czerwca 2024 światło dzienne ujrzy druga, długogrająca płyta warszawskiego składu.
Zespół Konstelacje ma na swoim koncie już kilka solidnych sukcesów! Między innymi został uznany przez magazyn Teraz Rock za “Nadzieję Roku” w 2023 w corocznym plebiscycie redakcji. Single z nowego albumu mogą już być znane słuchaczowi, ponieważ często gościły w eterze oraz na radiowych listach przebojów.

Zenit

“Oto album Zenit, nad którym pracowaliśmy przez wiele miesięcy. Rewolucja? Nie. Ewolucja? Zdecydowanie tak! Po debiutanckim albumie “Poza Horyzont” musieliśmy pójść krok dalej i zrobić coś, z czym identyfikują nas nasi słuchacze, ale z dodatkową świeżością, polotem i nowymi pomysłami.”

Zespół zdecydował by ubarwić swoją muzykę nowymi elementami, dlatego na „Zenicie” usłyszycie znacznie więcej elektroniki, eksperymentów wokalnych, a także nieco bardziej rozbudowane instrumentalnie utwory.

Płyta zawiera 12 utworów, które zabierają słuchacza na karuzelę emocji. Warstwa tekstowa krąży wokół życiowych spraw, które dotyczą nas wszystkich. Jest tu młodzieńcza tęsknota, melancholia, ale też radość i wdzięczność za to, co przynosi nam nasza codzienność. “Staramy się ciągle rozwijać jako muzycy i to sprawia, że ciągnie nas w różnych kierunkach. Nasze fascynacje na pewno znalazły odbicie na tym albumie. Świat wciąż dostarcza nam nowych doznań i doświadczeń. Wszystko to jest słyszalne na Zenicie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *